תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גוטמן מעדיף את ייני בקישור

גוטמן מעדיף את ייני בקישור
המאמן יפרסם מחר את הסגל הסופי למפגשים מול ווילס ובלגיה. גם ביטון בתמונת ההרכב

מאת: אשר גולדברג        צילום: עדי אבישי

 

 

מאמן נבחרת ישראל אלי גוטמן יפרסם מחר (ראשון) את סגל השחקנים להתכנסות בחיפה לקראת המשחקים נגד נבחרת ווילס (28/03) ונגד בלגיה (31/03).

 

 

גוטמן אמור לשחרר לפחות ארבעה עד חמישה שחקנים מהסגל הישראלי שהתאמן ביום רביעי אשר מנה 23 שחקנים. במקומם ובתוספת של שבעה עד שמונה ליגיונרים אמור הסגל להיות בן 26 שחקנים.

 

 

גוטמן יתמקד מחר בעיקר בשחקני הנבחרת במשחק בין מכבי תל אביב למכבי חיפה באצטדיון בלומפילד. כמו לפני כל משחק, בנבחרת הישראלית מתמקדים בעיקר בנושא ההרכב שיעלה בעוד שבוע לכר הדשא של "סמי עופר", נגד נבחרת ווילס של גארט בייל.

 

 

 

אלי גוטמן מקיים שיחות ומתייעץ עם הצוות המקצועי שלו יוסי אבוקסיס ואריק בנאדו, כמו גם עם מאמנים וגורמים אחרים בכדורגל, שיחות שהמאמן הלאומי מפנים אך בסופו של יום ההחלטה האחרונה תהיה שלו.

 

נושא השוער הורד מעל המדף, ההחלטה ללכת על שוער מ.ס.אשדוד אופיר מרציאנו היא סופית והוא ירשום הופעה רביעית רצופה במוקדמות היורו.

 

העמדה הבאה מגן ימני היא במחלוקת גדולה בנבחרת בקרב מספר שחקנים כשגם אלי גוטמן ועוזריו אינם שלמים בדעתם לגבי האיש שיקבע בעמדה שהייתה של איל משומר, עד להדחתו ליציע מההרכב של מכבי חיפה ע"י המאמן מרקו בלבול. גוטמן שקל להשאיר את משומר בהרכב, הוא היה באימונים האחרונים בהם נעשה אחריו מעקב בו התברר שהחודשיים מחוץ להרכב מכבי חיפה פגעו בכושרו ויכולתו.

 

 

 

שני מועמדים נמצאים על קו החשיבה להחליף את משומר – שרן ייני ואוראל דגני. גורם המקורב לאלי גוטמן ולנבחרת ישראל אמר "קיימת התלבטות גדולה של הצוות המקצועי בנושא עמדת המגן הימני והחשיבה היא ממש לא מקצועית בלשון המעטה".

 

"שרן ייני שמשחק באופן קבוע ומוחלט במכבי תל אביב כמגן ימני, מועדף ע"י המאמן בקישור לצד ביבראס נאתכו. אוראל דגני שמשחק בעמדת הבלם במכבי חיפה הוא המועמד הנוסף של גוטמן למגן בצד ימין. בסה"כ העמדה הזאת לא תקבע את גורל המשחק, גם אם יוצב בה שחקן אחר. החשיבות בהחלטה היא שצריך לשמור על הוגנות מקצועית, לא נראה כי גוטמן מפנים על אמת אמירות שלו בנושא הנבחרת. כרגע לאחר שלושת הניצחונות על קפריסין, אנדורה ובוסניה, הוא שב להיות גוטמן הקודם ולא המתחדש".

 

 

 

ההשפעה על עמדת המגן משפיעה על שאר התפקידים, בעיקר על עמדת הקשר לצידו של ביבראס נאתכו. המאמן רוצה שם את שרן ייני ולא את ניר ביטון הנמצא בכושר מצוין בקבוצתו סלטיק. בצוות המקצועי יבדקו באימוני האמת את ניר ביטון שמועמדותו בקישור עשויה לשלוח את ייני לעמדת המגן הימני.

 

בעמדת הקשר הקדמי היצירתי אמור לשחק ליאור רפאלוב,על חשבונו של גילי ורמוט איתו ישוחח גוטמן מחר. גם עמדת המגן השמאלי לא סגורה לנוכח כושרו הבינוני של עומרי בן הרוש, אותו מועמד להחליף שחקנה של גנט, רמי גרשון.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ