תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"כנראה השער הגדול בקריירה שלי"

"כנראה השער הגדול בקריירה שלי"
רפאלוב אחרי שכבש בתוספת הזמן בגמר הגביע הבלגי: "מאושר שהצלחתי להבקיע"
מאת: יעקב זיו     צילום: Gettyimages
 
 
שעות ספורות לאחר שבעיטת וולה אדירה שלו הכריעה את גמר הגביע הבלגי והעניקה לקבוצתו תואר ראשון העונה וניצחון יוקרתי 1:2 על אנדרלכט, נכתב באתר הרשמי של קלאב ברוז' "כולם חשבו אחרי השיוויון נגד אנדרלכט שנצטרך ללכת להארכה, רק רפאלוב לא חשב כך וכבש בזמן פציעות את שער הניצחון".
 
 
הקשר עצמו התראיין לאותה כתבה ואמר: "זה דבר שנשאר איתך לכל החיים. אנדרלכט כבשה ברגע מאוד קריטי, אבל בדקה האחרונה כבשתי את שער הניצחון ואני מאושר.
 
"ראיתי את הכדור מגיע ולא חשבתי הרבה. בעטתי אותו אפילו ברגל שמאל, החלשה שלי. הייתי מאושר שזה נכנס".
 
 
רפאלוב המאושר המשיך: "זה הגביע שכל אחד מאיתנו רצה לזכות בו. אני שמח שזכינו בו אחרי מאמצים רבים. אולי לא הצגנו כדורגל גדול, אבל אם אתה כובש בדקה האחרונה אתה יכול להביא את הגביע למועדון וזה דבר יפה. המועדון חיכה לרגע הזה הרבה זמן".
 
ברוז' שיחקה רק ביום חמישי האחרון באיסטנבול מול בשיקטאש והישראלי נשאל האם זה לא הפריע להכנות: "לא כולם היו מוכנים במאה אחוז למשחק אחרי המשחק מול בשיקטאש. אנדרלכט שלטה במשחק והשוער שלנו ריאן עשה עבודה טובה. אחרי השיוויון חשבתי 'מה יקרה עכשיו?', אבל למזלנו יכולתי לכבוש. קשה לתאר את ההרגשה. כל כך הרבה רגשות מציפים אותך בשניות".
 
רפאלוב בליגה האירופית. הכניע גם את הטורקים (Gettyimages)
 
רפאלוב הודה שאכן ניסה לחקות את השער שכבש זינאדין זידאן בגמר האלופות של 2002 מול לברקוזן. "קיבלנו בוידאו ברכות הצלחה מזינאדין זידאן שהיה כאן בהשתלמות במועדון, כמו גם קלוד מאקללה. נזכרתי בשער ההוא של זידאן ברגל שמאל וזה כנראה השער הכי גדול והכי חשוב שהבקעתי בקריירה". 
 

הקשר הישראלי הוסיף: "נשארו לנו עכשיו שתי מטרות נוספות. אליפות והליגה האירופית. יש לנו עוד משחקים קשים מאוד נגד אנדרלכט, גנט וסטנדרד ליאז'. אנחנו חייבים לנסות מיד לנצח את המשחק הראשון. הזכייה הזאת תיתן לנו דחיפה לכל שאר הדברים". 

 
רפאלוב גם דיבר על המפגש עם בלגיה בסוף החודש, שלושה ימים אחרי וויילס: "יש לנו עוד משחקים חשובים, אבל היום אני חוגג. נסענו מיד לברוז' לחגוג עם האוהדים". 
 
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ