תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"לא באמת סביר שננצח את בלגיה"

"לא באמת סביר שננצח את בלגיה"
רפאלוב הפך מרואיין מבוקש בבלגיה: "יש להם הרבה כוכבים, הם עדיין יכולים להשתפר"
מאת: יעקב זיו         צילום: ערן לוף
 
 
 
ליאור רפאלוב שהפגין אתמול (ראשון) משחק חלש בנבחרת ישראל כמו כל חבריו הפך באופן טבעי לכוכב המשחק ביום שלישי מול בלגיה בטדי. רפאלוב, שרק לפני כמה ימים כבש את שער הניצחון של קלאב ברוז' בגמר הגביע, התראיין לעיתון הבלגי 'האט לאצטע ניוז' והתייחס לעתידו: "אם קבוצת צמרת באירופה תציע לי חוזה בקיץ אחשוב על זה, אבל אני לא מתכוון להצטרף לאף קבוצת תחתית בליגה האנגלית, הגרמנית או הספרדית - גם לא עבור הרבה כסף. אני רוצה לשחק בטופ ולא בתחתית". 
 
 
 
 
רפאלוב שהתראיין לפני ההפסד לוויילס המליץ לראשי ההתאחדות הבלגית למנות בעתיד את מאמנו בקלאב ברוז', מישל פרודום, למאמן הנבחרת: "הוא יודע להחדיר בשחקנים מוטיבציה. אני מכיר מעט מאוד מאמנים שיודעים טקטיקה יותר טוב ממנו. זה מדהים אותי כל פעם מחדש איך הוא מנתח את היריבה". 
 
 
 
 
על המשחק נגד בלגיה אמר הקשר שמכונה בבלגיה רפא: "זה הולך להיות משחק בין דויד לגוליית. יש סיכוי שנפתיע, אבל לא סביר שנעשה את זה באמת וננצח אותם. יש להם כל כך הרבה כוכבים, אבל לפעמים נדמה שעוד לא נמצאה הנוסחה כדי לראות מהם כדורגל מושלם".  
 
 
פרודום. צריך לאמן את נבחרת בליגה בעתיד (Gettyimages)
 
 
 
על המאמן, מארק וילמוטס, שמעמדו עד אתמול לפני הניצחון על קפריסין 0:5 לא היה ממש איתן אמר רפאלוב: "לא היתה עליו ביקורת כשאימן את בלגיה ולקח אותה למונדיאל. לא שמעתי שכוכבי הנבחרת כמו וינסנט קומפני או אדן הזאר אמרו עליו מילה רעה". 
 
 
על הזכייה בגביע הבלגי אמר: "כשראיתי את הנשיא שלנו עם דמעות בעיניים הרגשתי מחנק בגרון. אני גאה שאני יכול לתת משהו למיליונר כמוהו, משהו שהוא לא יכול לקנות בכסף". 
 
 
רפאלוב הודה בראיון, כי בעבר היה קצת שחצן: "חשבתי שאני הבן של אלוהים וניסיתי לעשות דברים שבעצם לא הייתי מסוגל לעשות אותם". 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ