תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מכבי תל אביב בעקבות אלי דסה

|
חושבים עתיד: המגן המצטיין של בית"ר עמוק בפנקס של ג'ורדי. אפשרות לחילופי שחקנים

מאת: דרור רוזנבלום    צילום: ערן לוף

 

 

תשעה מחזורים לסיום העונה, זהות האלופה עדיין לא נקבעה ובמכבי ת''א כבר עובדים במרץ לקראת העונה הבאה. אלופת המדינה המכהנת, אמורה להתחזק בעמדות המגנים כאשר המגן אלי דסה מבית''ר ירושלים נמצא בעדיפות גבוהה בפנקס של ג'ורדי קרויף, שרוצה לשדרג את הסגל הנוכחי ולהוסיף מהירות בקווים.

 

 

דסה נחשב העונה למגן הימני הבולט בליגת העל ואף זומן לנבחרת של אלי גוטמן. המגן המהיר נמצא בעונת השיא שלו בקריירה ונחשב לאחד העוגנים בקבוצה המפתיעה של גיא לוי ואלי טביב. הוא הפך להיות אחד מאהובי הקהל הירושלמי ומן הסתם בית''ר לא תשמח לוותר עליו, אלא שבבירה נכון לעכשיו יש אי ודאות מסוימת ואי אפשר לקבוע חד משמעית אם הבעלים אלי טביב ימשיך להחזיק במושכות.

 

למרות סעיף השחרור של המגן שרן ייני (350 אלף יורו לאירופה) במכבי מעריכים כי הקפטן יישאר בקבוצה והתכנון להביא מגן צעיר ומבטיח בדמותו של דסה, נובע מהרצון להעמקת הסגל וגם כחומר לעתיד. גם שמו של המגן אייל משומר ממכבי חיפה המסיים את חוזהו בכרמל, עלה בשורות האלופה.

 

כזכור המגן יובל שפונגין חתם בקיץ לשלוש שנים בשורות האלופה, אולם סבל מפציעות והמאמן פאקו אייסטראן לא בנה עליו העונה.

 

עתה נותר לחכות לסיום העונה ולראות האם המעבר יצא לפועל ואם כן האם יהיו מעורבים חילופי שחקנים, שכן בית''ר הייתה שמחה לצרף מספר שחקנים ששייכים לצהובים כמו דן איינבינדר ובן רייכרט אותם רצתה לצרף כבר בינואר האחרון.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ