תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"לשים סוף לברבריות של האוהדים"

"לשים סוף לברבריות של האוהדים"
למרות ה-0:1 החשוב, במכבי חיפה התעסקו בקהל של בית"ר י-ם שעקר כסאות באצטדיון
מאת: אביתר לנג             צילום: עדי אבישי
 
 
 
במכבי חיפה מתחילים לראות את האור בקצה המנהרה בכל הקשור להשגת הכרטיס לאירופה, אחרי הניצחון אמש (ראשון) על בית"ר ירושלים. השער של הקפטן יוסי בניון הוסיף לאווירה בחדר ההלבשה בסיום, כאשר השחקנים הרימו את מספר 15 ושרו לו שירים. הירוקים יחזיקו הערב אצבעות למכבי פתח תקוה במשחק מול קרית שמונה, שהפסד שלה יהווה פתח רציני להגשמת המשימה להשיג את המקום שמוביל לאירופה בעונה הבאה. 
 
 
יחד עם זאת, לא הכל שמח הבוקר בכרמל. במכבי חיפה רואים בחומרה רבה את התנהגות אוהדי בית"ר ירושלים אמש, שכזכור עקרו עשרות כסאות באצטדיון סמי עופר. "מישהו צריך לשים סוף להתנהגות הברברית הזאת, כי בית הדין של ההתאחדות לא מצליח", אמרו בחיפה. 
 
 
בניון אמר אמש: "הניצחון הגיע לנו למרות שהיינו לחוצים בסוף. הגול הוסיף לתחושה הטובה שלי מבחינה אישית. תמיד כיף להבקיע, אבל יותר כיף שהקבוצה מנצחת". קפטן מכבי חיפה שם מאחוריו את כל הביקורות מתחילת העונה והוכיח שהכדורגל לא ברח לו מהרגליים. 
 
 

בניון חוגג אחרי השער (צילום: ערן לוף)
 
 
גם הבוקר מוסיפים בחיפה להתרגש מטקס הפרישה של יניב קטן, שהתרגש מאוד מהמחווה וממתין כעת להצעה רשמית מצד הבעלים יעקב שחר לתפקיד רשמי במועדון. בהנהלה מתלבטים מאוד האם ואיזה תפקיד לתת לשחקן העבר, שכוחו במועדון רב מאוד, והתהייה היא כיצד הדברים יתיישבו עם כך שבניון אמור בעוד שנתיים על פי התכניות, להפוך למנג'ר המקצועי של הירוקים. יחד עם זאת יש אפשרות שקטן יחליף את אדורם קייסי בתפקיד מנהל הקבוצה בעונה הבאה. "זו אכן אפשרות שנשקלת, אנחנו בוחנים את האופציות", אמר גורם במועדון.
 
 
חיפה תנסה להשאיר את הבלם אברהם פאס לעונה נוספת, כשהדברים תלויים בעיקר בשני סכומים לא מבוטלים. הראשון הוא דמי ההשאלה הנוספים שסכנין תדרוש מהירוקים, שאמורים להיות גבוהים בהרבה מאלה ששולמו בינואר, כאשר גם סוכנו של הספרדי ידרוש עמלת סוכן גבוהה יותר. 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ