תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גיא גודס: "זה סוג של פיינל פור"

| עדי אבישי
מכבי תל אביב המריאה לברלין, המאמן מודאג ממצבו של יוגב אוחיון הפצוע: "כואב לו ללכת"

מאת: מערכת ספורט2       צילום: עדי אבישי

 

מכבי ת"א יצאה הבוקר (רביעי) לגרמניה למשחק הכי חשוב שלה העונה מחר נגד אלבא ברלין. אלופת אירופה כבר ניצחה העונה פעמיים את אלבא, אבל הפסד במחזור הנעילה של הטופ 16 בצירוף ניצחון של פנאתינייקוס בבלגרד על הכוכב האדום, ישלח את הצהובים הביתה עוד לפני רבע הגמר – דבר שלא קרה מאז 2009.

 

 

"זה משחק על כל הקופה ונבוא הכי מוכנים שיש", אמר גיא גודס לפני ההמראה לגרמניה, "זה סוג של פיינל פור מבחינתנו. מחכה לנו יריבה אגרסיבית מאוד, אבל השחקנים מבינים את חשיבות המשחק ואנחנו יודעים להתעלות במצבים כאלו. היינו בכל הסרטים, גם במשחקים עם הגב אל הקיר".

 

המאמן התייחס למצבו של יוגב אוחיון, שערך אימון חלקי בלבד אתמול, אבל צפוי לקחת חלק במשחק: "אני מודאג מאוד מיוגב, כואב לו ללכת. אני מקווה שיהיה שיפור במצבו, אבל גם אם לא, הוא יצטרך לשחק למרות הכאבים".

 

אתמול, לאחר האימון האחרון בארץ, אמר גודס: "אחרי הרבה מאוד שנים יצא לנו משחק חוץ על כל הקופה. בדרך כלל שמונה ניצחונות מספיקים כדי לעלות, אבל הפעם לא. נבוא הכי מוכנים והכי חזקים שאפשר, והמטרה מאוד ברורה - לנצח ולעלות להצלבה. המועדון הזה היה בכל הסרטים, והוא יודע מה לעשות במצבים האלה. נצטרך להשוות את רמת האגרסיביות של אלבה, ואם נשלוט בקצב ולא נאבד כדורים, תהיה לנו הזדמנות טובה לנצח".

 

על מצבו של סילבן לנדסברג: "הוא עשה אימון מלא עם מגע וכנראה שאנחנו נקבל עוד שחקן שנוכל להשתמש בו. אם זה המשחק הנכון לזרוק אותו למים בגלל האגרסיביות שתהיה? אני לא יודע. יש מצב שהוא יצטרך לעלות לכמה דקות ונראה איך זה מתפתח. יהיה משחק מאוד אגרסיבי".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ