תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מורי המליץ לייני להגיע לוויטסה

| עדי אבישי
קפטן מכבי ת"א חזר מההתרשמות בהולנד, שם הוצע לו שכר של כ-600 אלף יורו לעונה

מאת: אשר גולדברג            צילום: עדי אבישי

 

שרן ייני ישוב היום לאימוני מכבי תל אביב לקראת המשחק ביום שני בחוץ נגד הפועל קריית שמונה. קפטן הקבוצה שב מהולנד, שם התרשם מוויטסה ארנהיים, המבקשת להחתימו כבר בימים הקרובים ולקבלו בסיום העונה. הטיסה להולנד הייתה באישור מכבי תל אביב שהייתה ביום חופשי.

 

 

ייני נפגש בארנהיים עם דן מורי, המסיים בעוד חודשיים את חוזהו במועדון ההולנדי. הבלם הישראלי המליץ לייני להגיע למועדון וסיפר לו על התנאים בקבוצה ובעיר. שכרו של ייני אמור להיות כ-600 אלף יורו לעונה בחוזה ארוך טווח לארבע שנים, לא כולל מענקי ניצחונות, תארים וכו'. אחת הסיבות לשכר הגבוה היא שההולנדים יוכלו לקבל את קפטן מכבי תל אביב תמורת 350 אלף יורו בלבד. לייני חוזה לשנתיים נוספות בשורות האלופה בשכר של רבע מיליון דולרים לעונה לפני מענקים, אך סעיף השחרור שלו כאמור נמוך יחסית.

 

ייני, שנחשב לאחד השחקנים האהודים על אוהדי הצהובים, אמור לקבל בקרוב מאוד את ההחלטה לגבי עתידו, כפי שביקשו מנהלי ויטסה ארנהיים מהשחקן ומסוכנו רונן קצב. הקפטן אמור להיפגש בקרוב עם המנג'ר ג'ורדי קרויף והמנכ"ל מרטין ביין כדי לעדכן אותם בצעד הבא שלו.

 

במכבי תל אביב החתימו בתחילת העונה את יובל שפונגין לעמדת המגן הימני, אבל חוסר מזל ופציעות רבות מנעו ממנו לחזור לשחק ולרשום הופעת בכורה בהרכב העונה. הצהובים פועלים לצרף בקיץ את מגן מכבי חיפה איל משומר ואת בלם ויטסה דן מורי, שהחל את דרכו בקבוצת הנוער של מכבי תל אביב.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ