תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

חשש שלידור כהן גמר את העונה

חשש שלידור כהן גמר את העונה
קשר בית"ר י-ם נפצע ועלול להישאר בחוץ מספר שבועות. טביב צפוי לשוב בקרוב ארצה

מאת: אשר גולדברג            צילום: עוזי גל

 

אלי טביב שוחח עם אנשיו בבית"ר ירושלים והודיע להם שהוא מתכנן לשוב בקרוב לישראל, על מנת להתחיל לפתור בעיות במועדון ולהתארגן לקראת העונה הבאה. הבעלים אמור להודיע במהלך התקופה הקרובה על המשך דרכו, מהלך התלוי בערעור שהגיש על עונש עבודת השירות למשך חצי שנה שנגזר עליו.

 

 

טביב הבהיר כי פרשת הירי לעברו עדיין גורמת לו לשקול את המשך דרכו במועדון. אפשר שאיש העסקים יגיע ארצה למשחק נגד מכבי תל אביב במחזור הקרוב. טביב החמיא למאמן גיא לוי על היכולת הטובה של הקבוצה ואמור לשלם בונוס מיוחד לשחקנים שאין להם מענק פלייאוף, במידה והקבוצה תסיים במקום הרביעי אשר מוביל לגביע אירופה.

 

גם לוי שפע מחמאות אתמול לשחקניו על משחקם הטוב ביותר בחודשיים האחרונים. המאמן הבהיר כי כל שחקן שמקבל את חולצת ההרכב צריך לעשות על כר הדשא את העבודה. אל רשימת הפצועים (זאב חיימוביץ' וסזאר ארסו) נוסף אתמול הקשר לידור כהן, שנפצע בגיד אכילס ברגלו. כהן יעבור מחר (שלישי) צילום שיאבחן את חומרת הפציעה ובקבוצה חוששים שהקשר המצטיין ייעדר מספר שבועות.

 

טביב אמור לאשר את המשך המו"מ עם גנצ'לרבירליג'י הטורקית, שדורשת קרוב למיליון דולר על החלוץ הרומני ליביו אנטל. העונה משתתפים הטורקים בלמעלה ממחצית משכרו החודשי של אנטל ומשלמים לו 20 אלף יורו לעומת 17 אלף יורו שמשלימה הקבוצה מהבירה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ