תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סמי חדירה שוב במו"מ עם שאלקה

סמי חדירה שוב במו"מ עם שאלקה
הקבוצה נפגשה עם קשר ריאל מדריד, אך הבהירה שהוא יהיה חייב להתגמש בשכרו

מאת: יעקב זיו         צילום: Gettyimages

 

במהלך העונה דווח שסמי חדירה, שצפוי לעזוב את ריאל מדריד בקיץ בהעברה חופשית, כבר סגר בשאלקה 04. השחקן והקבוצה הכחישו, אבל היום ה'בילד' פרסם ששני הצדדים נפגשו שוב לשיחות חשאיות.

 

 

אחרי התיקו המביך של שאלקה 0:0 נגד פרייבורג שמרחיק אותה מהצ'מפיונס, חוששים בקבוצה גם מאיבוד הכרטיס לליגה האירופית. המועדון רחוק 10 נקודות מבאייר לברקוזן הרביעית והמנג'ר הורסט הלדט אמר: "אחרי ההופעה הזאת לא הבטחנו גם את הליגה האירופית".

 

שאלקה רוצה לתת לאוהדים סיבה להיות אופטימיים לפחות לגבי העונה הבאה על ידי החתמת חדירה, אבל לא בכל מחיר מבחינת השכר שלו. הבוס של הקבוצה קלמנס טוניס אמר: "יש לי דעה טובה מאוד על חדירה ואני יודע שהלדט מאוד מחזיק ממנו, אבל ננסה למצוא פיתרון הגיוני באשר להחתמתו". טוניס אמר לאתר "ספורט1" הגרמני: "אני לא מוכן לעשות חראקירי בקשר אליו". לפי הפרסומים, חדירה דורש משכורת של 8 מיליון יורו לעונה פלוס בונוסים.

 

 

שאלקה מגמגמת בענק בליגה ולא ניצחה ארבעה משחקים, כאשר בשלושה מהם לא הצליחה לכבוש. הקבוצה עלולה לאבד בקיץ את הקפטן בנדיקט הובדס, שטוטנהאם הציעה עליו 18 מיליון יורו ויש לו סעיף המאפשר לו לצאת לחו"ל החל מקיץ 2015.

 

לפי ה'בילד' בסוף השבוע התחדש המו"מ בין חדירה לשאלקה כאשר הקבוצה מבקשת מהקשר הגרמני להתגמש בדרישותיו. טוניס איים להיפטר משחקנים שלדבריו לא מוכנים להילחם למען הקבוצה וכרגע גם עתידו של המאמן רוברטו די מתיאו לא ברור. שאלקה מאיימת למכור שחקנים כמו קווין-פרינס בואטנג, סידני סאם, כריסטיאן פוקס ויאן קירשהוף. נראה שאם לא תעפיל לפחות לליגה האירופית, חדירה לא יגיע.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ