תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פגוע: פאקו זועם על התקשורת

פאקו. מסתובב עם בטן מלאה על הביקורות נגדו | ערן לוף
מאמן מכבי ת"א לא מבין את הזלזול בו: "אני הולך בדרכי". טיבי רוצה לצאת לאירופה

מאת: אשר גולדברג            צילום: ערן לוף

 

למרות הזכייה הקרבה באליפות, פאקו אייסטראן מתהלך בשבועות האחרונים עם בטן מלאה. מאמן מכבי תל אביב פגוע מאוד מהיחס אליו בתקשורת ומהביקורות היומיומיות נגדו. הבאסקי אינו מסתיר ממקורביו את היחס שגובל בזלזול בעבודתו, על אף שהוא עשוי לסיים את העונה עם טרבל.

 

 

פאקו גם לא ממש אוהב את השאלות בנושא עתידו בקריית שלום וטוען שההחלטה בחודש יוני על המשך דרכו תלויה בו לא פחות מאשר במועדון. "יש אנשים שלא אוהבים את פאקו אייסטראן ואת שיטת המשחק שאני מקנה לקבוצה", הוא אמר אתמול, "אני אמשיך בדרכי הלאה, בדרך שבחרתי לפני מספר שנים. בעבר הייתי בוחן את ההחלטות שלי ובודק אם והיכן טעיתי בחילופים ובהרכב שבחרתי. היום אני הולך בדרכי ומאמין שבכל יום אני מנסה והופך למאמן טוב יותר".

 

על היכולת הלא טובה של קבוצתו מחוץ לביתה לאחרונה: "לא ניצחנו בארבעת משחקי החוץ האחרונים: נגד מכבי נתניה היה לנו משחק שאי אפשר להגדיר כרע, אבל נגד הפועל חיפה שיחקנו לא טוב, זה נכון. מול בית"ר ירושלים היה משחק טוב ושקול ונגד קריית שמונה לא היה משחק שמאופן ההתנהלות שלנו צריך לחשוש מהיכולת. שחקן כדורגל מקצוען צריך להיאבק נגד החולשות שלו. השחקנים של מכבי תל אביב בפוקוס ובמחויבות מלאה".

 

איתן טיבי: "האמת שכל ההתעסקות שלי עכשיו היא להביא למכבי תל אביב אליפות שלישית ברציפות. קיים אצלי רצון גדול לצאת ולשחק באירופה, אבל כרגע אני ממשיך במכבי תל אביב. אם וכאשר נזכה באליפות, זאת תהיה האליפות הרביעית שלי ויש בי רצון עז לעשות זאת, למרות שלפעמים קוטלים את מכבי תל אביב שלא בצדק ומדי פעם בצדק".

 

"אני משתדל למצות את הרגעים שאני כאן לפני היציאה לוויטסה ארנהיים", אמר שרן ייני, "היה משחק קשה במגרש של קריית שמונה. אולי הקהל לא נהנה מכדורגל טוב, אבל השחקנים נתנו הכול וירדו מהמגרש סחוטים ובהנאה גדולה. בשיחות של השחקנים בקליקה הקבוצתית, הדיבורים הם שצריך לפתוח פער נקודות גדול. אנחנו מדברים על לתת הכל על המגרש, כי המוטיבציה לנצח גדולה. לפני שנים לא היינו מנצחים את מכבי חיפה בקריית אליעזר עד שעשינו זאת. אני מאחל לקבוצה שתצליח לנצח בקריית שמונה בעונה הבאה".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ