תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הלם בבאיירן: הצוות הרפואי התפטר

| צילום: Gettyimages
הרופא הראשי וצוותו הואשמו בהפסד 3:1 לפורטו בליגת האלופות

ההפסד הצורב שספגה באיירן מינכן בליגת האלופות, 3:1 לפורטו, גרם הערב (חמישי) לזעזוע בלתי צפוי במועדון. רופא הקבוצה, ד"ר האנס מולר-וולפהארט בן ה-72, הודיע על סיום תפקידו בעקבות חילוקי דעות ממושכים עם המאמן פפ גווארדיולה, שרק החריפו מיד לאחר ההפסד בפורטוגל. בעקבות התפטרותו של הרופא, הודיעו כל שאר אנשי הצוות הרפואי של הקבוצה על התפטרותם.

 

מוליכת הבונדסליגה הגאה, סבלה מרצף של פציעות בשבועות האחרונים, בין השאר של פרנק ריברי, אריאן רובן, בסטיאן שוויינשטייגר, מהדי בנאטיה, דויד אלאבה, חאבי מרטינס, טיאגו אלקנטרה והולגאר באדשטובר. השיא היה בשבת שעברה, כאשר באיירן מינכן הושיבה על ספסל המחליפים שלושה שחקנים בלבד במשחק הליגה נגד איינטרכט פרנקפורט. 

 

 

הרופא הוותיק הודיע על התפטרותו מאחר שחש כי מאשימים אותו בהפסד בפורטוגל. "אחרי המשחק בפורטו, הצוות הרפואי הואשם מסיבות לא ברורות בהפסד. אנחנו לא מקבלים את זה, מה עוד שבשל הדברים שהוטחו בנו, האמון בינינו נפגע", אמר הדוקטור.

 

יש לציין כי מזה חודשים ארוכים זועם גווארדיולה על כך שרופא הקבוצה אינו מגיע לאימוני הקבוצה, דבר המחייב את השחקנים להגיע אל הקליניקה הפרטית שלו במרכז מינכן. ריבוי הפציעות בקבוצה, רק החריף את היחסים בין המאמן לרופא. גווארדיולה כעס בעיקר על דרך הטיפול בפציעתו של טיאגו אלקנטרה, ששב בינתיים לשחק.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ