תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"אייסטראן עשוי להגיד שלום לקרויף מיוזמתו"

אייסטראן. בטן מלאה על התקשורת | ערן לוף
מאמן מכבי ת"א עדיין לא קיבל פנייה להמשך כהונתו. אוהדים מתכננים מפגן תמיכה בו

בסביבתו של מאמן מכבי תל אביב, פאקו אייסטראן, אמנם טורחים להבהיר שהבאסקי מתמקד אך ורק באימון הבא ובמשחק הקרוב, אבל סבלנותו הולכת ופוקעת.

 

עד כה לא פנה איש מהנהלת האלופה לאייסטראן בקשר להארכת חוזה ואף לא התייעצו עמו בשום עניין הקשור לעונה הבאה. זאת למרות שהבאסקי מצעיד את מכבי לטרבל – בגביע הטוטו כבר זכה והוא נמצא בעמדה מצוינת בדרך לאליפות וזכייה בגביע המדינה.

 

 

"שאף אחד יתפלא אם אייסטראן יעשה מעשה דומה לאוסקר גרסיה ופאולו סוזה ויודיע מיוזמתו על סיום דרכו", אמר מקורב למאמן, "הבאסקי הוא איש של כבוד ועקרונות ויכול להגיד שלום עוד לפני שמרטין ביין וג'ורדי קרוייף יטרחו לדבר אתו".

 

כמעט כל חדר ההלבשה של הצהובים תומך בהמשך דרכו של אייסטראן. השחקנים טוענים שמדובר באיש מקצוע מעולה שאצלו אין הבדל בין כוכב על לאחרון שחקני הסגל הרחב.

 

 

הבאסקי מסתובב עם בטן מלאה על התקשורת, בעיקר על פרשנים המלבים אש – טענות על שיטת משחק משעממת וחסרת השראה ועל חילופים תמוהים - וגורמים לחלק מהאוהדים לצאת נגדו בפומבי.

 

כתבנו משה איצקוביץ' מוסיף שחלק מהקהל הצהוב מתכנן מפגן תמיכה בבאסקי במהלך המשחק מול בית"ר ירושלים ביום ראשון הקרוב. האוהדים מתכוונים לעודד את המאמן ומבטיחים הפתעות. אחד האוהדים הוותיקים של הקבוצה צחי יהודה, ממארגני התמיכה, אמר לספורט1:" סוף סוף יש במכבי מאמן מקצוען שלא סופר כוכבים ומי שטוב באימונים משחק, זה המאמן הראשון זה תקופה שמבין את חשיבות הגביע והולך על כל התארים. פאקו יביא לנו טרבל היסטורי".

 

 

 

אגב, אם אייסטראן ימשיך בקריית שלום, הוא ידרוש להשאיר את הקשר הסרבי ניקולה מיטרוביץ' אשר מסיים את חוזהו בקבוצה.

 

גילי ורמוט אמור לשוב באמצע השבוע לאימונים לאחר שלושה שבועות של מנוחה.בקבוצה מאמינים כי הרכש מהפועל תל אביב יוכל לחזור לשחק בתוך שלושה שבועות.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ