תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מכבי תל אביב עוקבת אחרי אמיר עגייב

קרויף. בקרוב יודיעו על המשך דרכו | צילום: עדי אבישי
הקשר צפוי לעבות את הסגל לקראת אירופה: "ג'ורדי קרויף מאד אוהב אותו"

עדיין אין הצהרה רשמית, אך עושה רושם שבמכבי ת"א מחכים להבטחת האליפות כדי להודיע על המשך דרכו של המנג'ר ההולנדי, ג'ורדי קרויף.

 

קרויף מעוניין לרענן את השורות במועדון ולצרף שישה עד שבעה שחקנים חדשים, ביניהם שניים עד ארבעה זרים במקום אלה המשחקים בקבוצה כיום. הבעיה של קרויף היא בגזרת השחקנים הישראלים, הרי שהשוק דל וגם המועמדים הרלונטיים אינם שחקנים בולטים.

 

עם זאת, אחד השחקנים שיכולים להגיע במפתיע למכבי ת"א בפגרת הקיץ הוא קשר בני יהודה, אמיר עגייב. הקשר הצעיר של הכתומים נמצא במעקב לאורך כל העונה על-ידי סקאוטים של מכבי ת"א, שלאחרונה הגישו דוח מפורט לג'ורדי קרויף על ביצועי השחקן. ההולנדי אף הגיע לפני מספר שבועות למשחק של בני יהודה כדי לצפות בקשר.

 

לעגייב יש עונה פושרת מאוד עם בני יהודה בליגה הלאומית, על אף שהקבוצה בפסגה ומתקרבת לחזרה מהירה לליגת העל, אך במכבי ת"א סימנו את הקשר ורואים בו את מכלול הנתונים השלם שיכול להתאים למה שצריכה הקבוצה לטווח הרחוק.

 

עגייב יכול לשחק באגפים ובמרכז ויכול לרענן את הסגל הצהוב בעונה הבאה, בה הצהובים ינסו להעפיל גבוה במפעלים האירופים ולשם כך יצטרכו לבנות סגל רחב ואיכותי - ולמשבצת הזאת עגייב יכול להתאים. גורם בבני יהודה אמר לספורט 2: "לאמיר הייתה עונה לא טובה, אבל גם למאמן (יוסי אבוקסיס מ.א) יש חלק בכך. ג'ורדי אוהב את הילד הזה והוא עשוי לצרף אותו אם ימשיך במכבי ת"א בעונה הבאה. מכבי כל הזמן בודקת מה קורה עם אמיר ועוקבת אחריו".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ