תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"אסור לתת להם שמפניה וקוויאר, הם לא רוצים לעזוב"

"אסור לתת להם שמפניה וקוויאר, הם לא רוצים לעזוב"
זוז'ה מוריניו תקף את ההתאחדות האנגלית, מנואל פלגריני והגולשים

אין כמו ז'וזה מוריניו כדי לעורר את שבת בבוקר הרדומה. אתמול הוא פתחת את הפה בגדול ועלה להתקפה בכמה חזיתות ממש רגע לפני המשחק היום נגד מנצ'סטר יונייטד (19:30) בסטמפורד ברידג'. הוא פתח חזית חדשה עם ההתאחדות לכדורגל שלא תוכל להישאר אדישה לדבריו.

 

נגד ההתאחדות לכדורגל: מוריניו טוען שהשיפוט באנגליה גרוע ולכן יצא נגד המשלחות של מבקרים שאמורים לפקח על השופטים, אבל לטענתו לא עושים את עבודתם. מוריניו אמר: "אסור לתת להם שמפניה וקוויאר, תנו להם לחם ומים. אנחנו צריכים לשנות את הקייטרינג בחדר האוכל באיצטדיון, כי הרבה מאוד פעמים הם נשארים לאכול ולאכול". זאת אחרי שהתפרסם מחקר לפיו צ'לסי מדורגת אחרונה בפיירפליי בליגה וליברפול הכי טוב.

 

 

לדברי מוריניו "הנתונים האלה לא מפתיעים אותי. המשלחות מבלות יותר מדי בקטרינג של סטמפורד ברידג' במקום להתרכז בעבודתן". לטענתו המפקח על השיפוט במשחק נגד ברנלי, סטיב גריבס, סירב לשנות את החלטתו של השופט להרחיק את נמניה מאטיץ' באדום. מוריניו אמר: "היחיד שפגשתי היה זה שעשה את הדו"ח על הרחקת מאטיץ' שאכל אצלנו בטוח סושי, לובסטר, שמפניה באיכות הכי טובה. הכל. יש לנו את האוכל והשתייה הכי טובים, אבל אנחנו צריכים לתת להם מים ולחם".

 

בראיון לעיתון 'הסאן' גם קרא מוריניו למנצ'סטר סיטי לא לפטר את מנואל פלגריני ואמר שאם יעשו זאת זה יהיה פשע. נראה שהוא מעדיף את פלגריני באיתיחד ממנג'ר אחר שייקח ממנו שוב את האליפות. בעיתון אכן שואלים למה מתערב מוריניו בנושא אחרי שאמר: "זה יהיה פשע לפטר אותו אם רואים את הרקורד הכללי שלו בקבוצה מאז הגיע". בעבר מוריניו לא כל כך התאמץ להגן על הצ'ליאני אותו החליף בריאל מדריד. פלגריני עבר לאמן את מלאגה ומוריניו עקץ אותו אז כשאמר: "אם היו מפטרים אותי מריאל מדריד לא הייתי עובר לאמן קבוצות קטנות".

 

פלגריני. "לא היה צריך לאמן קבוצות קטנות"

 

עוד נושא אליו התייחס מוריניו היה העובדה שצ'לסי מדורגת ראשונה במדד ההעלבות ברשתות החברתיות. כאשר נשאל על כך אמר: "ברור שיורדים עלינו, כי אנחנו משעממים. צ'לסי מובילה מהיום הראשון את הליגה".

 

מוריניו גם גילה שבניגוד להערכת הרופאים דייגו קוסטה עשוי להיות כשיר למשחק נגד ארסנל בפרמיירליג במחזור הבא ב-26 באפריל. "הוא מתקדם היטב אני מאמין שיש לו סיכוי לשחק נגד ארסנל. שבוע הבא הוא יתחיל להתאמן עם כל הקבוצה".  

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ