תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טביב משהה את המו"מ מול אופיר קריאף וחנן ממן

| עדי אבישי
בעלי בית"ר חזר לארץ. ארגון 'לה-פמיליה' פרסם הודעה נגד משטרת ירושלים
בעלי בית"ר ירושלים, אלי טביב, ששב בתחילת השבוע לישראל מארצות הברית, משהה בשלב זה את המו"מ עם אופיר קריאף וחנן ממן בנושא המשך דרכם בקבוצה.
 
קריאף המסיים בתום העונה את חוזהו, כמו חנן ממן, איבדו בשבועות האחרונים את מקומם בהרכב הפותח. במועדון טוענים כי בשבוע הבא יתחיל טביב לעבוד על העונה הבאה וההמתנה היא להודעתו בנושא המשך דרכו במועדון האם הוא עוזב או ממשיך. מקורבים לטביב מספרים כי בכוונתו להמשיך ולהוביל את הקבוצה.
 
 
בנוסף לקריאף וממן, על טביב להשלים את המו"מ הכספי עם שחקנים נוספים בהם הקשר קלאודומיר פריירה וסאסר ארסו. בנושא החלוץ הרומני, ליביו אנטל, וקבוצתו התורכית, גנצ'לרביליג'י, אין פריצת דרך ואנטל יעזוב בתום העונה.
 
בבית"ר ירושלים ממשיכים בהכנות למשחק ביום ראשון נגד הפועל באר שבע, משחק רדיוס שייערך באצטדיון המושבה בפתח תקווה. בקבוצה מצפים לקהל של כ-8,000 אוהדים מהם 5,000 מירושלים. לסגל הרחב אמור לשוב הקשר לידור כהן אשר התאושש מהפציעה בקרסולו.שני הבלמים הפצועים זאב חיימוביץ' וססאר ארסו ימשיכו להיעדר.
 

הסבר קטן שאנחנו מרגישים שאנחנו חייבים לכולם.פתחנו את העונה הזאת בידיעה שהשנה ביתר תעמיד קבוצה צעירה ולוחמת שתהיה תלויה...

Posted by La-Familia on Friday, April 24, 2015

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ