תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"מבקש מהקהל שלא יעשו לפברגאס חיים קשים"

פעם אדום | GettyImages
בראשון יגיע ססק לאמירויות, ונגר מבקש רחמים (חי בספורט1 ב-17:45)
ביום ראשון באמירויות (חי בספורט1 ו-HD החל מ-17:45) ארסנל תארח את צ'לסי במשחק ההזדמנות האחרונה (אם לא מאוחר מדי) לעצור את הקטר של ז'וזה מוריניו. 
 
 
בימים האחרונים כבר מדברים כולם באנגליה על המשחק ועל הפעם הראשונה בה מגיע כוכב ארסנל לשעבר ססק פברגאס לאמירויות כשחקן הבלוז. אוהדי ארסנל תבעו להוריד כרזה ששיבחה את שחקן התותחנים לשעבר מהיציעים באמירויות שנתלתה כשכיכב שם. היום הוא הפך לאחד הכי שנואים אחרי שהיה אחד האהובים באיצטדיון. הוא שיחק במדי ארסנל למעלה מ-300 משחקים מאז נרכש מברצלונה כשחקן נוער.
 
 
 
ססק טען השנה שארסן ונגר לא רצה אותו חזרה בקבוצה למרות שהיתה לו אופציה לרכוש אותו אם יחזור לשחק בפרמיירליג. גם ונגר אמר שבתפקיד של פברגאס היו לו שחקנים נוספים, אבל כעת טען המנג'ר הצרפתי במסיבת עיתונאים: "ססק דחה אותנו ולא ההיפך. אני מאמין אישית שהוא כבר החליט לעבור לצ'לסי ולא לארסנל גם אם הייתי מציע לו לחזור. אני מאמין כך".
 
 
ונגר הסביר: "אני חושב שהעיסקה נעשתה מוקדם מאוד ב-2014 עוד לפני שהעונה הסתיימה. למרות שלא דיברתי איתו, הודיעו לי שהוא עשוי לעבור לצ'לסי. כשהודיעו לי חשבתי שזה כבר סגור ביניהם". אגב, ססק טען שהחליט סופית לעבור לצ'לסי רק כאשר ז'וזה מוריניו טס לברצלונה ושיכנע אותו אישית.  
 
 
"לא הכל שחור או לבן". ונגר ופברגאס בימים יפים יותר (GettyImages)
 
 
ונגר הזהיר את ססק שצפויה לו קבלת פנים סוערת באמירויות למרות שאמר לאוהדים שהם חייבים לכבד אותו. "אני רוצה שכל שחקן יקבל את הכבוד שלו והאוהדים לא יעשו לססק חיים קשים". 
 
 
כשהעיתונאים לחצו את ונגר האם רצה את ססק או לא אמר: "יום אחד נדבר על כל מה שקרה שם. זה לא שחור ולבן כפי שזה נראה".
 
 
כבר לא כל כך אוהבים אותו כמו פעם. אוהדי ארסנל (GettyImages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ