תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דפאיי וסוכנו נחתו במנצ'סטר על מנת לחתום ביונייטד

דפאיי וסוכנו נחתו במנצ'סטר על מנת לחתום ביונייטד
הקיצוני ההולנד של פ.ס.וו אינדהובן צפוי להרוויח 130,000 ליש"ט בשבוע
זה מתקרב: ממפיס דפאיי צפוי לחתום בקרוב במנצ'סטר יונייטד. ההולנדי הנפלא (21) נחת הבוקר (שישי) במנצ'סטר יחד עם סוכנו על מנת לסגור את פרטי החוזה מול הנהלת השדים האדומים.
 
 
כזכור, יונייטד הוזכרה כמועמדת לקלוט את הקיצוני כבר מספר חודשים, כשיחד איתה גם ליברפול ופ.ס.ז הביעו עניין בצעיר המוכשר של פ.ס.וו איינדהובן. דיווחים באנגליה טוענים כי דפאיי צפוי להרוויח 130,000 ליש"ט לשבוע. כידוע, ההולנדי שיחק תחת לואי ואן חאל, במדי נבחרת הולנד במונדיאל האחרון וזו הסיבה העיקרית לכך שהוא החליט לעבור לאולד טראפורד.
 
 
דפאיי ואיינדהובן זכו השבוע באליפות הולנד כשהקיצוני המוכשר מוצא את הרשת 26 פעמים בכל המסגרות. ההולנדי הפך לשחקן החשוב ביותר בקבוצה ולמרות גילו הצעיר (21) הוא כבר כבש 35 שערים ב-61 משחקים בהם פתח בהרכב קבוצתו.
 
דפאיי. חשוב לו לשחק תחת ואן חאל
 
המנהל הספורטיבי של המועדון, מרסל ברנדס נאלץ להודות שדפאיי יעזוב את הקבוצה בתום העונה: "הסיכויים שדפאיי יעזוב גבוהים, גבוהים מאוד. הקבוצות שפנו אלינו, הן הטובות ביותר באירופה, כך שזה טבעי שהוא יעזוב בתום העונה". ברנדס הוסיף: "בלב כבד, אנחנו ניתן לו ללכת. הוא שחקן נהדר, בחור מצוין. אנחנו מאוד גאים על כך שנער שגדל באקדמיה שלנו יגיע לרמות הגבוהות ביותר של הכדורגל".
 
חוגג עוד שער במדי אלופת הולנד
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ