תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אלישע לוי: "מתפלל שנזכה בגביע המדינה"

אלישע לוי. \שום דבר לא בוער\ | צילום: אסף קליגר
האזינו למאמן הפועל ב"ש ב-103FM: "אשב עם אלונה בקרוב"

הפועל באר שבע פשוט טיילה אמש (רביעי) לגמר גביע המדינה. היא הביסה 0:7 את הפועל עפולה, הניצחון הגבוה ביותר של קבוצה במעמד זה, וכעת ממתינה לה ב-20.5 ב'סמי עופר' האלופה מכבי ת"א במשחק על התואר.

 

מאמן האדומים, אלישע לוי, התראיין הערב ב'תכנית הספורט' של 103FM  ואמר על המשחק: "זה היה תלוי בעיקר בנו. במשחקים מהסוג הזה הלחץ כולו היה עלינו ורק לנו היה מה להפסיד. ראינו מה קרה במשחק של עפולה נגד מכבי פ"ת. אני חושב שבאנו מאוד בטוחים ביכולת שלנו ומאוד דרוכים מצד שני כדי לנסות למנוע הפתעה".

 

 

"קבוצות, שחקנים ומאמנים עוברים חיים שלמים מבלי לזכות בתואר. בחצי הגמר, שלב אחד לפני גמר גביע, יש חשיבות מאוד גדולה – לכן היה חשוב לי שנגיע בשיא היכולת ומצד שני לא לזלזל ולכבד את היריב. אני לא זוכר במעמד כזה, גם אם שיחקנו נגד קבוצה מהליגה השנייה, תוצאה כזו ויכולת כזו" המשיך ואמר המאמן. "מאוד שמחנו ושימחנו הרבה מאוד אוהדים שלנו".

 

עוד אמר המאמן על ה-0:7 מול עפולה: "המסר שלי לשחקנים היה מאוד ברור – אם אנחנו רוצים לזכות בתואר, זה מתחיל בפרטים הקטנים. זה ההבדל בין הצלחה לכישלון. אני שמח שהשחקנים הבינו את המסר. יש בקבוצה כמה שחקנים שלקחו תארים, והיה חשוב לנו לבוא ולעשות את הדברים נכון. אנחנו הולכים הלאה".

 

"אני מתפלל שאנחנו נזכה בגביע, זו הזדמנות פנטסטית ומאוד חשוב שנעשה את זה" המשיך ואמר אלישע לוי על סיכויי קבוצת ועל השאלה אם יישאר בבאר שבע, "אני בכוונה לא מדבר על העתיד ועל הנושא שלי, אני יודע לדבר עם אלונה ברקת לא באמצעות המדיה. אנחנו צריכים להיות מאוד מרוכזים בשבועות הבאים".

 

אלונה ברקת צופה בהפועל ב"ש בחצי גמר הגביע (ערן לוף)

 

"ברור שהבעלים מחליט לגבי עתיד הקבוצה שלו וגם אני כמאמן מחליט, אבל אני חושב שאנחנו צריכים להיות מאוד מבוגרים ולעשות מה שצריך כי עכשיו זה המאני טיים. כשנדבר נגיד לכם בצורה הכי ברורה מה קורה". כמו כן נשאל אם הבעלים שוחחה איתו אחרי ה-0:7 בגביע: "גם לפני המשחק היא שלחה הודעה לי ולקבוצה. יש לנו יחסי עבודה ויחסים אישיים מצוינים. אני מבין את ההתעניינות והכל בסדר, אבל אנחנו לא צריכים את המדיה כדי לדבר. אנחנו נשב בקרוב ושום דבר לא בוער".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ