תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רוג'רס לסטרלינג: אתה לא יכול לעזוב הקיץ

רוג'רס לסטרלינג: אתה לא יכול לעזוב הקיץ
הקשר עדיין מסרב לחתום על הצעת חוזה. המאמן: "זה מתואם עם ההנהלה"

ה'סאן' הלונדוני מדווח שליברפול לא מוכנה למכור את ראחים סטרלינג הקיץ. בצעד לא שיגרתי הזמין מנג'ר הקבוצה את השחקן לביתו לשיחה אישית מלב אל לב. ליברפול תארח היום את ק.פ.ר (17:00). במשחק שלמעשה חשוב רק לאורחים שנלחמים נגד הירידה.

 

ברנדן רוג'רס גילה לעיתונאים: "ראחים הגיע לביתי והיתה לנו שיחה טובה ברמה האישית. זה לא רק בקשר לכדורגל אלא גם בקשר לרווחתו של השחקן שעבר הרבה מאוד בשנים האחרונות. אני חושב שהוא רגוע יותר מבעבר אחרי השיחה. הוא מרגיש נוח עם עצמו שוב".

 

 

סטרלינג בן ה-20 חתום עד 2017 ויוכל לעזוב את המועדון כשחקן חופשי עוד שנתיים, אבל רוג'רס אמר שהקבוצה לא תשחרר אותו בקיץ הקרוב גם אם ירצה ללכת ותחייב אותו להישאר. המועדון יכול להפסיד 50 מיליון ליש"ט, תג המחיר המוערך לשחקן, וסטרלינג עצמו לא יקבל את המשכורת שהוצעה לו. כיום הוא מרוויח 35 אלף ליש"ט לשבוע.

 

הגישה הקשוחה של האדומים עשויה לעלות לשחקן בהפסד כספי של 4 מיליון ליש"ט לשנה באנפילד מכיוון שהוא דחה הצעה להאריך את חוזהו עם משכורת של 100 אלף ליש"ט לשבוע. "ההנהלה בארה"ב תומכת בצעד הזה", הבהיר רוג'רס.

 

רוג'רס. מתואם עם ההנהלה בארה"ב (gettyimages)

 

הצפון אירי אמר שליברפול לא לחוצה מהמצב של סטרלינג והקבוצה תיפגש עם הסוכנים שלו שוב. הסברה היא שסוכניו של השחקן בן ה-20 שנולד בג'מייקה לוחצים עליו לעבור קבוצה משום שההסכם שלהם עם השחקן מסתיים והם רוצים לקבל נתח מכל עסקה עתידית.

 

רוג'רס הגיב לדברי סטרלינג שאמר בראיון המפורסם ב-BBC שהוא רוצה לזכות בתארים ואמר: "כל אחד רוצים בתארים, אבל גם חשוב שתהיה הזדמנות לעשות זאת".

 

ליברפול נקטה אותה עמדה עם לואיס סוארס בקיץ 2013 וסירבה למכור אותו וכמעט זכתה באליפות בעונה לאחר מכן. רק בקיץ האחרון הוא נמכר לברצלונה. בליברפול ינסו להוציא את המיטב מסטרלינג, אבל הוא ללא ספק יימכר אם יתעקש לא לחתום על חוזה חדש. ברצלונה, צ'לסי, ריאל מדריד ובאיירן מינכן מתעניינות בו.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ