תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ואן חאל הדיח את ואן פרסי מרשימת בועטי הפנדלים

ואן חאל הדיח את ואן פרסי מרשימת בועטי הפנדלים
ההולנדי נענש על ההחמצה מול ווסט ברומיץ'. דה חאה יחתום על חוזה חדש?

לואיס ואן חאל מאשש בימים אלה את המוניטין הרב שצבר במשך השנים של היותו פשוט איש רע. מעבר לכך שהוא מנג'ר ענק ומבין גדול בכדורגל, היחסים שלו עם שחקניו אף פעם לא היו הצד החזק שלו.

 

פרנק ריברי טען בעבר שהיה בלתי אפשרי להתאמן תחתיו, ריבאלדו ברח מברצלונה בגללו ויש עוד הרבה דוגמאות. גם במנצ'סטר יונייטד שחקנים כמו אנחל די מאריה או רדמאל פלקאו לא ממש מאוהבים בו ועכשיו מצטרף לרשימת מבקריו גם רובין ואן פרסי. ההולנדי, שחזר למגרשים לאחר פציעה והחמיץ את הפנדל בהפסד של מנצ'סטר יונייטד 1:0 לווסט ברומיץ' אלביון, נדהם לגלות שיותר לא יבעט פנדלים עבור "השדים האדומים".

 

 

המנג'ר גילה שהסיר את RVP מרשימת בועטי הפנדלים ביונייטד, לאחר שזה החמיץ את השיוויון נגד "הבאגיס" בדקה ה-80. שוער ווסט ברומיץ' בועז מייהיל היה גיבור הניצחון כשהדף את הפנדל. אגב, גם וויין רוני הוענש בצורה דומה כשהחמיץ מול ליברפול.

 

במקום לפרגן לשחקניו ולתת להם גב, ההולנדי משניא את עצמו עליהם. כשנשאל האם ואן פרסי ימשיך לבעוט פנדלים בקבוצה הגיב ואן חאל בנחרצות: "לא, הוא נמצא עכשיו בקצה הרשימה. זה תמיד כך. רוני גם החמיץ וכשאתה מחמיץ אתה בתחתית שוב".

 

 

 

העיתון 'הסאן' מדווח הבוקר שדויד דה חאה עשוי להישאר בכל זאת במנצ'סטר יונייטד ולחתום על חוזה חדש לשנתיים בו ירוויח 200 אלף ליש"ט לשבוע. הוא יחתום עד קיץ 2017, בעוד שכעת חוזהו אמור להסתיים בקיץ הבא.

 

לפי התוכנית החדשה של השוער הספרדי, הוא יהיה חופשי לעזוב את הקבוצה בסיום עונת 2016/17 ויוכל לעבור להיכן שירצה. אתמול פורסם שיונייטד הבהירה לריאל מדריד המעוניינת בו שמחירו של השחקן עשוי להגיע ל-45 מיליון ליש"ט והיא גם רוצה לכלול בעיסקה את גארת' בייל, אבל "הבלאנקוס" לא מעוניינים. דה חאה אמר לחבריו שהחוזה החדש של יונייטד לשנתיים בלבד מתאים לו מאוד וכן השכר.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ