יואב כץ ידרוש להקפיא את המחזור הקרוב

יואב כץ ידרוש להקפיא את המחזור הקרוב יואב כץ ידרוש להקפיא את המחזור הקרוב | צילום: עדי אבישי
הבעלים של הפועל חיפה חושש מחוסר ספורטיביות בעקבות השביתה בנתניה
קבוצות המעורבות במאבקי הירידה לליגה הלאומית יבקשו בימים הקרובים להקפיא את משחקי המחזור הקרוב זאת בשל שביתת שחקני מכבי נתניה, שאינם מתאמנים מאז תחילת השבוע. מכבי נתניה אמורה לארח בשבת את הפועל עכו ואי הכנות מקצועיות שלה והרכב שחקנים לא ברור יכולים להשפיע על זהות היורדות לליגה השניה.


בעלי הפועל חיפה, יואב כץ, שוחח עם ראשי מנהלת הליגה והודיע להם כי אם הנושא לא ימצא את הפיתרון, הפועל חיפה תשלח הודעת דרישה להקפיא את המשחקים.


בהפועל חיפה מבקשים שגם מ.ס.אשדוד והפועל חיפה יצטרפו לבקשת ההשבתה. היועץ המשפטי של חיפה, עו"ד עידן גולדנברג, שלח מכתב ליו"ר הנהלת ההתאחדות לכדורגל, עופר עיני, יו"ר מנהלת הליגה יורם באומן ויו"ר הבקר ה התקציבית עופר אורליצקי ובו דרישה ל"קיום הוגנות וצדק ספורטיבי". במכתב מבקש המועדון את: "התערבותכם המיידית לאכוף על מכבי נתניה להסדיר את ענייניה מול השחקנים ולגרום לכך שאלה יתאמנו בצורה סדירה ויעלו לכל משחק בהרכב הספורטיבי החזק ביותר".


המועדון מגלה במכתב הבנה למצב הלא נעים בו שרויים שחקני מכבי נתניה, ומציין כי: "די בהעדר אימונים, קל וחומר באי התייצבות בהרכב החזק ביותר, בכדי לפגוע בהוגנות ובצדק הספורטיבי, באופן שיש בכדי להשפיע על זהות היורדות מליגת העל בסיום העונה".


כזכור, שחקני מכבי נתניה הודיעו על שביתת אימונים החל מיום ראשון האחרון ומיד לאחר ההפסד להפועל תל אביב. השחקנים שלא קיבלו משכורות מחודש ינואר החליטו כי הם אינם מעוניינים לנהל משא ומתן יותר (אחרי שכמה כאלה כבר עלו על שרטון) וכמו שאמר המגן, שמעון הרוש, ברדיו ללא הפסקה, אין לשחקנים כוונה לחזור להתאמן או לשחק עד שלא תשולם להם משכורתם במלואה.  

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ