הפועל תל אביב גיששה אצל יובאנוביץ' וגורש

הפועל תל אביב גיששה אצל יובאנוביץ' וגורש יובאנוביץ' וגוטליב. בשנה הבאה יחד באדום? | צילום: דני מרון
לא רק גוטליב: אחרי הבלם האדומים בעקבות הקשר הסרבי והשוער של עכו
בעוד בהפועל עכו מקווים להשלים מסע הישרדות נהדר, בהפועל ת"א כבר הבטיחו את ההישארות בליגת העל ועובדים במרץ על העונה הבאה. האדומים עמלים בימים אלה על רשימת השחקנים לעונה הבאה כשמדובר בשחקנים לא יקרים מדי, בהתאם למתווה התקציב של המועדון.


אחרי שסיכמו עם הפועל עכו על צירוף הבלם אדי גוטליב בתום העונה, נדמה כי האדומים סימנו עוד שחקנים מעכו. לספורט1 נודע כי הפועל בדקה צירופם של הקשר-בלם הסרבי, ברניסלאב יובאנוביץ' ושל השוער הוותיק, דודו גורש.

 

בהפועל בונים על שילוב בין צעירים לניסיון בעונה הבאה כאשר מדובר בשתי גזרות שונות. בנושא השחקנים הזרים יהיה ככל הנראה שילוב בין זרים ששיחקו וחוו את ליגה העל, לבין אלו שצפוי להביא המאמן המיועד, ססאר מנדיונדו מספרד. בנושא הספרדים מדובר בשחקנים עם רקורד בקבוצות בינוניות בארצם.


בחזרה ליובאנוביץ'. הסרבי בן ה-29 נמצא בעכו כבר שנתיים ונחשב לאחד השחקנים היציבים במועדון. הוא יכול לתפקד הן כבלם והן כקשר אחורי, ובהפועל סימנו אותו כאחד שיכול להשתדרג בהגעתו למועדון. יובאנוביץ' מרוויח בעכו כ-52 אלף שקלים בחודש, דבר אשר מהווה מכשול מסוים, כאשר הוא עצמו לא מזדרז לוותר על שכר זה, אף מנגד לא פוסל הגעה למועדון גדול.


גורש הוותיק בן ה-35, עשוי להגיע בסיטואציה בה האדומים יחליטו ללכת על שוער ישראלי מנוסה. גורמים בעכו אמרו: "כל כולנו מרוכזים בהשלמת מסע ההישארות ולשם עיני כל השחקנים". גם גוטליב עצמו מסרב לדבר עתה, חרף העובדה שבנושא שלו ישנו כבר סיכום.


סוכנת השחקנים, ויקי וקנין, שמייצגת את יובאנוביץ' אישרה את דבר הידיעה אך מסרה: "כלום לא ברור עדיין".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ