תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מ.ס אשדוד והפועל פתח תקווה צריכות נס

מ.ס אשדוד והפועל פתח תקווה צריכות נס
התרחישים לפלייאוף התחתון: החבורה של קלינגר חייבת ניצחון וגם זה לא בטוח יספיק

הפועל פ"ת הפגינה הערב (שבת) משחק לחימה אדיר בניצחון 2:4 על מ.ס אשדוד, אבל ייתכן מאוד שזה היה מעט מדי ומאוחר מדי. כל תוצאה פרט להפסד של הפועל עכו במשחק הדחוי נגד מכבי נתניה ביום שני תוריד אותה עוד השבוע לליגה הלאומית.

 

ניצחון של עכו על נתניה ישלים את מסע ההישארות שלה, יוריד כאמור את הפועל פ"ת וישאיר את הפועל חיפה ומ.ס אשדוד להילחם נגד הכרטיס השני ללאומית. רק ניצחון חוץ של אשדוד על הפועל ת"א ישאיר לה סיכוי, אבל גם אז היא לא תלויה בעצמה.

 

 

המשחקים שנותרו

מחזור 32: מכבי נתניה – הפועל עכו (שני)

מחזור 33: הפועל פ"ת – הפועל רעננה

הפועל חיפה – מכבי נתניה

הפועל עכו – בני סכנין

הפועל ת"א – מ.ס אשדוד

 

 

אז מה צריכה כל קבוצה?

הפועל חיפה – הניצחון היום שם אותה בעמדה מצוינת להישאר וגורלה לחלוטין בידיה. ניצחון על מכבי נתניה במחזור האחרון, והיא נשארת. אם תסיים בתיקו, היא צריכה לקוות שעכו לא תוציא יותר מנקודה אחת משני משחקיה הנותרים ושאשדוד לא תנצח את הפועל ת"א. הצרה הגדולה של חיפה עלולה להיות הפרש השערים שלה, הגרוע ביותר בליגה.

 

חיפה חוגגת. קרובה להישארות (ערן לוף)

 

הפועל עכו – יכולה כאמור להישאר עוד השבוע אם תנצח את מכבי נתניה. בסיטואציה מסוימת, גם שתי תוצאות תיקו עשויות להספיק לה, במידה ואשדוד לא תנצח בהפרש של יותר משער אחד את הפועל ת"א. אם תפסיד בשני משחקיה הנותרים, היא תצטרך לקוות שאשדוד לא תנצח בבלומפילד ושהפועל פ"ת לא תנצח.

 

דורה. יכול להבטיח הישארותו עוד השבוע (דני מרון)

 

מ.ס אשדוד – בוא נתחיל מהחדשות הגרועות ביותר: כדי לשרוד, היא תצטרך לעשות משהו שלא קרה לה מאז ינואר – לנצח. אשדוד צריכה לקוות שעכו לא תיקח יותר משתי נקודות ושהפועל חיפה תסיים בתיקו ומטה. ניצחונות של עכו ו/או הפועל חיפה יסגרו את הסיפור מבחינתה. במידה וחיפה תסיים בתיקו ואשדוד תנצח – היא עוקפת אותה בכל מקרה. במידה ועכו מסיימת בשתי תוצאות תיקו ואשדוד מנצחת בשני שערים ומעלה – היא תעבור אותה.

 

 

הפועל פ"ת – נמצאת כאמור במצב הגרוע ביותר. תיקו אחד של עכו משני משחקיה הנותרים – והיא חוזרת ללאומית. רק שני הפסדים של עכו וניצחון על רעננה ישאירו אותה בליגה.

 

אוהדי הפועל פ"ת. הזמינו נס (עדי אבישי)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ