תוצאות הבוקר הסוער בכדורגל הישראלי יתבררו בהמשך

תוצאות הבוקר הסוער בכדורגל הישראלי יתבררו בהמשך אלישע לוי. אלונה ויתרה עליו | צילום: עדי אבישי
שרון ניסים עוקב אחרי דרמת בכר – שרצקי – ברקת – אלישע לוי ותוהה: האם ידבק בברק כתם ומדוע איזי רב עם כל מאמניו?
את המשמעויות וההשלכות של הבוקר הסוער שעבר על צמרת הכדורגל הישראלי לא אני ולא אף אחד יכול לחזות. האם סלאח חסארמה יוכל להיות מאמן ראוי בליגת העל, האם ברק בכר (בהנחה שיחתום בבאר שבע) יוכל להוביל אותה לאליפות, ולאן ילך אלישע לוי, את כל התשובות לשאלות האלה נדע אולי בעוד חצי שנה לערך ואם להיות יותר ריאלים זה ייקח אפילו יותר.


אבל לטעמי היום הזה מעיד על שני דברים נוספים שאולי נעלמו מהרדאר התקשורתי. נתחיל בצפון. הלילה, כששרצקי יתרווח ויסכם את היום, הוא יצטרך להביט במראה ולשאול מה קורה למועדון שלו, איך קורה שהוא מצליח להסתכסך כמעט עם כל מאמן שעובד אצלו, זה קרה לו עם גילי לנדאו, עם רן בן שמעון ועכשיו עם בכר.


איך קורה שמאמן בן 35 שחייב את כל הקריירה שלו כמאמן לאיזי שירצקי, מתנהג כמו גנב בלילה ואחרי שהתנצל על הרצון לעזוב לפני חודש, הוא ממשיך לחפש את התפקיד הבא (תמרור לברקת: למה שלא יעשה זאת בשנה הבאה שוב?).ברק בכר. לא כך מתנהגים (ערן לוף)


בפעם הראשונה, ברק בכר, שסומן כאיש של כבוד, כאיש אציל מנומס שליו וכו', עושה מהלך שכנראה יטיל עליו כתם מסוים, איך המאמן הרגוע והשקט הפך את עורו.


אבל לא רק בכר צריך לדאוג אלא בעיקר איזי, לשרצקי יש פאסון והוא משדר לכולם שכל מאמן שמגיע לקריית שמונה צריך להגיד כל בוקר תודה שאיזי נותן לו לאמן. כנראה שהסביבה השקטה, הפסטורלית והסטרילית נטולת האוהדים, היא לא באמת כזו ואיזי יצטרך לשקם את תדמיתו כי לא יתכן שכולם אשמים וכולם חתרנים ורק הוא צדיק.


אצל ברקת קורה תהליך אחר. כל מי ששוחח איתה בשבועות האחרונים שמע הרבה פרגון לברק בכר. גם אם המהלך הזה לא נעשה ביוזמתה, הסוף שלו מעיד על שני דברים.


ברקת הפכה להיות חיית טרף בכדורגל הישראלי היא כבר לא מפחדת מאף אחד והיא משיגה את מה שהיא רוצה בדרך שלה. מבחינתי, חוק המושאלים, דינו כהבאתו הצפויה של בכר, אלונה רצתה אלונה לקחה.אלונה ברקת לא מפחד מאף אחד (עדי אבישי)


התהליך השני הוא שיפור המותג, אם לפני שנתיים שלוש מאמנים רעדו רק מהמחשבה לרדת דרומה לבאר שבע, פתאום אחד מאמנים המצליחים בליגה מפר סיכום בעל פה עם מחזיקת הגביע כדי לקבל את הקבוצה מהדרום. זו מהפכה של ממש.


שאלת התזמון לטעמי לא רלוונטית. מבחינת באר שבע, בכל תזמון יש טוב וגם רע, ואם באר שבע תפסיד את גמר הגביע, לפחות בזה בכר לא יהיה אשם.  

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • הפועל עפולה
  2
  הפועל כפר סבא
  3
  Live
 • הפועל רמת גן
  1
  סקציה נס ציונה
  1
  Live
 • הפועל אשקלון
  4
  הפועל קטמון
  1
  Live
 • בית''ר תל אביב רמלה
  0
  הפועל נצרת עילית
  1
  Live
 • לאציו
  3
  בולוניה
  3
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ