תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דודו דהאן: "בכר מאוד רוצה לאמן בהפועל ב"ש"

| צילום: ערן לוף
האזינו לסוכנו של מאמן ק"ש: "היו בין שרצקי לברק ויכוחים לא קלים"

שלושה ימים בלבד לפני שקריית שמונה מגיעה לבלומפילד למשחק העונה שלה, ההזדמנות האחרונה מבחינתה לצמק את הפער ממכבי ת"א ל-3 נקודות הפרש ואולי, למרות הכל, לפתוח מחדש את מאבק האליפות – איזי שרצקי, בעלי המועדון הצפוני, הודיע על פיטוריו של המאמן ברק בכר.

 

כידוע, פיטוריו הגיעו לאחר שאלונה ברקת, בעלי מועדון הפועל ב"ש, פנתה לשרצקי וביקשה רשות לנהל מו"מ עם בכר כדי שזה יגיע לבירת הנגב בעונה הבאה. סוכנו של המאמן, דודו דהאן, התראיין הערב (חמישי) בתכנית הספורט ברדיו FM103 והסביר את ההתרחשויות האחרונות: "זה לא רלוונטי מתי שוחחתי לראשונה עם אלונה על ברק בכר. הכול התנהל ב-24 השעות האחרונות".

 

 

סוכן השחקנים הכחיש בתוקף את נושא השיחה בינו לבין ברקת כבר ביום שלישי: "אני לא אומר מי פנה למי, אלא רק יכול להגיד שברק בכר מאוד רוצה לאמן את הפועל באר שבע. נוצר חלון הזדמנויות עבור ברק, אחרי שאיזי הבטיח שאם תהיה לו הצעה מקבוצה גדולה הוא לא יעצור בעדו. ישנם גם חילוקי דעות בין ברק לבין איזי, במיוחד בשבוע האחרון, וזה עורר את העניין אצל ברק ולכן התקדמנו".

 

על הדומיננטיות של איזי שרצקי כבעלים ועל העובדה שברק בכר במועדון תחתיו ב-11 השנים האחרונות: "ברק זה לא אותו בחור שהגיע לאיזי לפני 11 שנה. הוא מאוד אוהב אותו ומוקיר אותו על כך מה שהוא עשה, איזי זה בן אדם שאי אפשר שלא לאהוב, אבל לברק יש את הרצונות שלו ואת הדעות שלו. לגיטימי שכל בן אדם ירצה להתקדם ולהגשים את שאיפותיו. אם איזי היה אומר לאלונה שהוא לא משחרר את ברק, לא היינו מדברים על זה".

 

בכר. "אם איזי לא היה משחרר, הוא היה נשאר" (ערן לוף)

 

"אלונה ברקת פנתה לאיזי בצורה הכי ג'נטלמנית שיש" המשיך ואמר דהאן, "אני חושב שהדבר הכי נכון היה לעשות היא שאלונה תפנה לאיזי. הם בעלי הבית. אם איזי שרצקי לא היה רוצה לשחרר את ברק, הוא היה נשאר בקריית שמונה. אף אחד לא כפה על איזי".

 

על הסיכום שהושג בחודש מארס האחרון בין שרצקי לבין בכר אמר הסוכן: "ברגע שאלונה פנתה לאיזי, ברור לו שברק רוצה להתקדם ורוצה ללכת. לדעתי גם איזי הריח והרגיש את זה כי בימים האחרונים היו ביניהם ויכוחים לא קלים והרבה בעיות בנושאים מקצועיים כאלה ואחרים. ברק רצה לסיים עם המתח שיש. אני לא מאשר ולא מכחיש שאלונה פנתה אליי וביקשה את ברק בכר. אני מאוד מקווה שהוא יאמן בהפועל באר שבע בעונה הבאה, הוא מאוד רוצה להגיע למקום הזה. צר לי על איך שהדברים הסתיימו עם ההודעה הדרמטית של שרצקי. נכון לרגע זה לא היה מו"מ בין הצדדים".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ