"תחושה קשה מאוד, אפילו לא נפרדנו מברק"

"תחושה קשה מאוד, אפילו לא נפרדנו מברק" \המועדון הוא מעל כל מאמן או שחקן\ | צילום: אסף קליגר
שחקני קריית שמונה התעוררו לבוקר לא פשוט: "נקווה שלא נתפרק מול מכבי ביום ראשון"
"תחושה קשה מאוד, אפילו לא נפרדנו מברק. נקווה שלא נתפרק מול מכבי ת"א ביום ראשון", כך אמרו הבוקר שחקני קריית שמונה בעקבות ההתפתחות הדרמטית אמש, בה פוטר בכר לאלתר על-ידי איזי שרצקי ולא הורשה להגיע יותר לתחומי המועדון. בקרב השחקנים, העזיבה של בכר נלקחה בצורה קשה במיוחד, שכן בכר נחשב לדמות מוערכת ומוערצת על-ידי כל הסגל, כקונצנזוס, והעזיבה בנסיבות הללו השאירה את השחקנים המומים.


בקרב ההנהלה הבכירה קיימת תחושה של "בגידה", כפי שטענו מקורבים מאוד למועדון ובשיחה שערך מנכ"ל המועדון, יוסי אדרי, עם שחקני הקבוצה, רמז אדרי על הכעס הגדול כלפי בכר לכאורה: "יש דברים שקורים בכדורגל ואין מה לעשות נגדם", אמר אדרי באסיפת השחקנים, "אתם צריכים להבין שבשורה התחתונה, המועדון הוא מעל כל מאמן או שחקן".


קובי רפואה צפוי להתמנות בשבוע הבא לעוזר המאמן החדש בקריית שמונה ולהתחיל לעבוד כבר בקרוב עם המאמן החדש שבחר איזי שרצקי, סאלח חאסרמה. רפואה קבע להיפגש עם שרצקי בתחילת השבוע הבא כדי לדון בפרטים האחרונים של חוזהו ולסכם עימו את העניינים המקצועיים.


רפואה הפך בשנים האחרונות לאיש מקצוע מוערך מאד בברנז'ת המאמנים ונחשב למאמן שמקושר למספר סוכנים גדול בארץ ובחו"ל, מה שככל הנראה מצא חן בעיני שרצקי. רפואה, שאימן בעונה הקודמת את מכבי פ"ת בצוותא עם ייטב לוזון, לא מצא העונה קבוצה בליגת העל ולמרות שקיבל מספר הצעות מן הליגה הלאומית, החליט שמעוניין להשתלב בשלב הזה במועדונים מליגת העל.


מי שצפוי להיפגע קשות מן המהלך, הוא עוזר המאמן הנוכחי, בן בן-זקן, לו יוצע ככל הנראה לעבור ולאמן את קבוצת הנוער של המועדון ובקריה טוענים כי בן-זקן פגוע מן המהלך. "בני אהוב ומוערך על כך השחקנים, צריך למצוא מקום להשאיר אותו בצוות המקצועי של הקבוצה הבוגרת".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • בני יהודה תל אביב
  1
  הפועל חדרה
  2
  Live
 • הפועל באר שבע
  0
  מכבי תל אביב
  4
  Live
 • מכבי נתניה
  1
  מכבי חיפה
  2
  Live
 • פרוזינונה
  0
  קייבו
  0
  Live
 • בולוניה
  3
  נאפולי
  2
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ