תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ליברפול הזמינה את ג'רארד להתאמן עם הקבוצה בחורף

ליברפול הזמינה את ג'רארד להתאמן עם הקבוצה בחורף
אחרי הפרידה המרגשת מאנפילד, הקפטן יחזור בפגרה של ה-MLS
הרבה דמעות, התרגשות, אין סוף אהבה של אוהדים ומחזות שלא רואים כל יום במגרשי הכדורגל, היו אתמול (שבת) באנפילד, כשסטיבן ג'רארד רשם את משחקו האחרון באצטדיון. 
 
שבוע לפני משחקו האחרון נגד סטוק סיטי באיצטדיון בריטניה, ראה כל העולם פרידה מרגשת במיוחד מספורטאי ענק. ייתכן שג'רארד לא ישחק בשבוע הבא. ברנדן רוג'רס רמז על כך כשאמר: "שבוע הבא נגד סטוק עלינו להתחיל להתרגל לחיים בלי ג'רארד". 
 
 
הקשר היה הרוס מהעובדה שהוא נאלץ להיפרד מאנפילד עם הפסד 3:1 לקריסטל פאלאס. אין ספק שהקבוצה נראתה כמו צל חיוור, והיום התפרסמו מאמרים בתקשורת האנגלית שקוראים להנהלת המועדון להיפרד מברנדן רוג'רס.
 
 
 
סטיבי ג'י גילה אחרי המשחק שהוא מתכוון לחזור למועדון בחורף לפני פתיחת משחקי ליגת ה-MLS כדי להתאמן עם הקבוצה. הקפטן אמר לאוהדים שחלקם שילם 1,200 ליש"ט על כרטיס בשוק השחור, שבליברפול הזמינו אותו להתאמן עם הקבוצה במלווד ברגע שהעונה הנוכחית בארה"ב תסתיים. "זאת מחווה יפה מאוד מצידם. אני אגיע למלווד ובטח אתעסק גם בפרשנות בטלוויזיה באותה תקופה", אמר. 
 
ליגת ה-MLS מסתיימת בדצמבר ומתחדשת במארס, כך שלג'רארד יהיו כחודשיים בתחילת 2016 לחזור למקום האהוב עליו כל כך. ייתכן שיהיו קבוצות שירצו לשאול אותו לתקופה קצרה, כמו שארסנל עשתה עם תיירי הנרי. הקפטן כבר גילה אתמול שקבוצות אחרות גיששו אצלו בנושא. 
 
מספר 8 אמר, כי רבים מאוד בליברפול היו רוצים לראות אותו משחק בקבוצה שוב, אבל הדגיש: "ברגע שאתה אומר שלום אז קשה מאוד לחזור". עכשיו נשאלת השאלה אם יסכים לשחק כמושאל בקבוצה אחרת ומי זאת תהיה? האם בצ'לסי שהמנג'ר שלה ז'וזה מוריניו החמיא לו בשבועות האחרונים וג'רארד אמר עליו שהוא המנג'ר הכי טוב בעולם.  
 
 
 
ג'רארד עלה לדשא אחרי המשחק מלווה בשלושת בנותיו (לילי-אליה, לקסי ולורדס) כשאישתו אלכס בוכה מתרגשות ביציע. סטיבי ג'י לקח  את המקרופון של כרוז הקבוצה ודיבר בצורה השקטה והמשכנעת שרק הוא יודע לדבר בה כשאמר: "המשחק הזה היה מוזר מאוד עבורי. חלמתי על הרגע הזה. אני הרוס מכך שלא אוכל לשחק יותר מול אוהדי ליברפול בחולצת המועדון". 
 
ג'רארד הודה לכל השחקנים ששיחקו איתו, לצוותים המקצועים ולאנשי המועדון, אבל בעיקר הודה לאוהדי הקבוצה ואמר שאין כאלה אוהדים בשום מקום בעולם וכינה אותם: "האנשים הכי חשובים במועדון". 
 
גם רוג'רס החמיא לג'ארד: היה לו טקס פרידה מרגש. הוא שחקן שניסה להוביל אותנו קדימה כדי שננצח את המשחק. התמיכה שקיבל מהיציעים היתה מדהימה. הוא היה שחקן נפלא ונתן הכל למועדון. בכל הקשור למשפחה ולאוהדים והאהבה שנתנו לו היתה נפלאה. התוצאה היא היתה מאכזבת. התחלנו עם שער נפלא של אדם לאלנה, אבל ביצענו שגיאות קשות בהגנה שהענישו אותנו והמחצית השנייה היתה מאכזבת". 
 
 
 
המנג'ר הצפון-אירי אמר שג'רארד ייחסר לו: "כמנג'ר איבדתי שני שחקנים ששיחקו כל אחד 700 משחקים עבור המועדון ג'יימי קארגר ועכשיו ג'רארד (709 בסך הכל). הם היו שחקנים עצומים עבור המועדון וזו מכה לא קלה, אתה מאבד גם שחקן כמו לואיס סוארס, זה מסלול קשה מאוד עבור המועדון, אבל אנחנו צריכים עכשיו לעמוד באתגר להשתפר ולהתפתח".
 
מנג'ר הפאלאס, אלן פארדיו הוסיף: "זה היה כבוד לכולנו להיות כאן באיצטדיון ולהיפרד מאחד השחקנים הכי מוערכים בכדורגל האנגלי. אני יכול רק לדבר כאוהד כדורגל ולהעריך את מה שנתן ועשה ג'רארד עבור הכדורגל האנגלי. זה צריך להיות כבוד של כולנו שיש לנו שחקן אנגלי שהתנהג בצורה כזאת כל הקריירה שלו". 
 
ג'ייסון פונצ'און מקריסטל פאלאס שכבש אתמול את השיוויון אמר: "גדלתי על סטיבן ג'רארד אותו ראיתי משחק בטלוויזיה ולשחק יחד איתו באותו מגרש במשחק האחרון שלו בליברפול זה חוויה שלא אשכח. ג'רארד בטח ישנא את ההפסד, אבל הוא תמיד יאהב את אנפילד ואת הקופ". 
 
ג'ואי בארטון החמיא לכוכב: "הוא לא רק הרשים אותי בכדורגל הנפלא ששיחק אלא גם בכך ששמר על אותה תספורת 17 שנה". 
 
ה'דיילי סטאר' גילה ששיחה של דיוויד בקהאם עם ג'רארד שיכנעה אותו לחתום בלוס אנג'לס גאלקסי. ג'רארד רצה לדעת על רמת הכדורגל ב-MLS והאם הוא ומשפחתו יוכלו לחיות במאליבו בלוס אנגל'ס. בקהאם היה נלהב מאוד לספר לג'רארד שהוא עומד לחוות את חוויית חייו ולרגע הוא לא צריך להסס. ג'אררד סיפר: "בקהאם אמר לי 'לך על זה. אתה בטוח תיהנה". 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ