תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אלמוג כהן: "זה הרגע הכי מרגש שהיה לי בקריירה"

כהן. \מאושר ממה שאני עושה בגרמניה\ | צילום: Gettyimages
הקשר חגג עלייה עם אינגולשטאט: "כל העיר התמלאה בדגלים"

בשקט בשקט רשם אתמול (ראשון) אלמוג כהן הישג נהדר, כאשר אינגולשטאט זכתה באליפות הליגה השנייה בגרמניה והעפילה לבונדסליגה. "עברנו יום מאוד לחוץ בגלל המשחק", מספר הקשר המאושר, "האצטדיון היה מלא, כל העיר היתה בהתרגשות אחרי המשחק. כל העיר התמלאה דגלים, משהו לא ייאמן. היתה לנו מסיבה של הקבוצה וחגגנו כל הלילה".

 

זה הרגע הכי גדול שלך בקריירה?

"אני חושב שזה בהחלט הרגע הכי עוצמתי ומרגש שהיה לי בקריירה. בנו פה קבוצה מאוד חזקה שתתמודד על עלייה, אבל הפתענו את כולם ועשינו עונה כמעט מושלמת. מהמחזור השמיני אנחנו מובילים את הליגה, ואני שמח לא רק שעלינו, אלא גם שלקחנו את האליפות של הליגה השנייה".

 

 

עברת עונה לא פשוטה עם פציעה קשה. ספר מה הרגשת.

"עברה עליי עונה מאוד מורכבת. הייתי הקפטן של הקבוצה ושבוע לפני הליגה נפצעתי בצורה קשה. לא האמינו שאחזור לשחק השנה, אבל אצלי תמיד קיימת אמונה. ידעתי שאני אחזור לשחק השנה ולנסות לתרום לקבוצה כמה שאפשר".

 

אתה צפוי להמשיך בקבוצה?

"יש לי חוזה לעוד עונה בבונדסליגה. כשבאתי לאינגולשטאט, המטרה שלי היתה לחזור לבונדסליגה ואני שמח ומאושר שזה קרה כל כך מהר. קיבלתי הצעה להאריך את החוזה, אבל כרגע אני לא ממהר. יש לי חוזה לעוד עונה ונראה תוך כדי השנה איך הדברים מתפתחים".

 

 

מי שמכיר אותי יודע שאצלי זה קצר ולעניין, אבל הפעם בחרתי להרחיב..ארחיב מהסיבה שהלב אומר כך. ההרגשה היא הרגשה מחייבת של שיתוף לשתף את כל האוהבים והתומכים תודות לכל האוהבים ובעיקר לקרובים. אז לא יודע בדיוק מאיפה להתחיל....העונה התחילה עם תקוות רבות, עם סרט קפטן על היד, ובמהרה עוד בטרום העונה הגיעה הפציעה הקשה, הפציעה שכולם היו בטוחים שהעונה כבר לא אחזור למגרשים. מי שמכיר אותי יודע שמחינתי "אין דבר העומד בפני הרצון" . עבודה קשה והתמדה החזירה אותי למגרשים מהר ככל האפשר. לא אשקר שהיה בליבי הפחד שזה לא יהיה אותו הדבר...אך המשחק האחרון , "משחק העלייה" למעשה הראה לי כמה הקב"ה עומד לצידי. את הכוחות שקיבלתי והרגשתי במשחק רק אדם מאמין יכול להבין ,יכול לדעת שהכל זה מלמעלה. הדרך למשחק זה היתה ארוכה ,אך עבודה קשה וכמובן תמיכה ממשפחתי היקרה ואישתי היקרה נתנו לי את הכוחות להמשיך ולעבוד קשה. ועכשיו ברוך השם תודה לאל זה הזמן להמשיך להלל ולשבח את בורא עולם על כל הטוב שהביא לי, על מי שאני בעצם... תודה לכל האוהדים, האוהבים , המכרים, זו עונה שתיחרט בזכרוני לשנים רבות. הכי חשוב כעת זה להנות מהרגע ומיד ובמקביל להמשיך ולעבוד קשה , לעבוד למען ההתקדמות וההצלחה גם של הקבוצה וגם שלי... הראש לבונדסליגה. אוהב המון

A photo posted by Almog Cohen (@almog1988) on

 

יצאת קצת מהרדאר בישראל, זה בגלל שאתה לא חלק מהנבחרת או שיש עוד סיבות?

"אני חושב שברור שבגלל שאני לא חלק מהנבחרת אז קצת יצאתי מהתודעה, אבל אני בהחלט מאושר ממה שאני עושה בגרמניה בחמש השנים האחרונות. אני שמח שאני גורם למשפחה שלי גאווה מאוד גדולה ובתור ישראלי לעשות כמה שאפשר גאווה לעם שלנו".

 

אלי גוטמן עוקב אחריך, אתם בקשר?

"אני ואלי ביחסים מצוינים. דיברנו לפני הפציעה שלי והוא אמר לי שאם אמשיך בכושר שהייתי לפני הפציעה, אז אני אחזור לסגל. לצערי נפצעתי, אבל זה מאחוריי. אני כרגע באחד הימים המאושרים בחיים שלי. אני מאחל לנבחרת בהצלחה, תמיד אני מקווה להיות חלק מהסגל ואני מאמין שעוד אחזור".

 

מה השאיפות להמשך?

"השאיפות והחלומות זה שנהיה קבוצה טובה בבונדסליגה ושנישאר בליגה בשנה הבאה".

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ