תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

האלופה הושפלה: 0:3 לווסט ברומיץ' על צ'לסי

האלופה הושפלה: 0:3 לווסט ברומיץ' על צ'לסי
הבלוז נכנעו במשחק לפרוטוקול. הרחקה הזויה לפברגאס, קוסטה חזר

אמנם מדובר במשחק לפרוטוקול בלבד, אך אף פעם לא נעים לקבל תבוסה צורמת שכזו, בוודאי לא שבועיים אחרי שזכתה באליפות: צ'לסי ספגה 3:0 בחוץ מול ווסט ברומיץ' למרות שפתחה בהרכב חזק למדי. 

 

ז'וזה מוריניו הציב בחוד ההתקפה את דייגו קוסטה שחזר לאחר שנעדר תקופה, ונתן קרדיט שבוע נוסף לפיליפה לואיז בעמדת המגן השמאלי במקומו של ססאר אספיליקווטה – שינוי אותו ביצע 'המיוחד' גם בשבוע שעבר. גם רובן לופטוס צ'יק הצעיר זכה למקום בהרכב במשחק הראשון בו צ'לסי מפסידה במסגרת הליגה מאז ינואר.

 

 

אדן הזאר ערך את הופעתו ה-100 בפרמיירליג אולם התקשה לסייע לחבריו, שנקלעו לפיגור כבר בדקה ה-9 אחרי שסיידו ברהינו סובב נפלא והכניע את טיבו קורטואה. בדקה ה-29 הצרות של הבלוז נמשכו, כשססק פברגאס בעט כדור לעברם של מספר שחקני היריבה, פגע בראשו של בראנט וספג כרטיס אדום. אחת ההרחקות היותר הזויות שזכורות בפרמיירליג.

 

פברגאס. לא כל יום רואים הרחקה כזו (Gettyimages)

 

בדקה ה-47, שתי דקות בלבד במחצית השנייה, ברהינו הכפיל את יתרונה של ברומיץ' כשדייק מנקודת הפנדל אחרי שג'ון טרי גלש בתוך הרחבה. אותו בראנט שהכדור פגע בראשו בהרחקתו ההזויה של פברגאס, גם היה זה שהתכבד בשער הניצחון בדקה ה-60.

 

למרות הכל, נראה שז'וזה מוריניו ושחקניו לא התרגשו יתר על המידה מההפסד - הרי ברור גם להם שהעונה נגמרה עם זכייתם באליפות. איזייה 'איזי' בראון, חלוץ בן 18, אף החליף את לויק רמי וערך הופעת בכורה בקבוצה. יתרה מכך, מוריניו הגיע ליציע אוהדי צ'לסי וסימן להם עם אצבעותיו את הספרה '1' ומחא לעברם כפיים. גם השחקנים הגיעו להתנצל על התוצאה ולהודות על התמיכה מהיציע.

 

מוריניו מסמן לקהל (Gettyimages)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ