תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אייל גולסה על הכוונת של מכבי תל אביב

גולסה. בדרך לקרית שלום? | צילום: Gettyimages
הצהובים עובדים על חיזוק לקראת העונה הבאה: "הוא מתאים לנו"
מכבי תל אביב ממשיכה בהכנות לקראת העונה הבאה, והשם החדש שעלה שוב בקרית שלום כמועמד לחיזוק הקבוצה הוא קשר פאוק סלוניקי, אייל גולסה.
 
עוד לפני שעזב הקשר את ישראל לטובת הליגה היוונית הוא הוזכר כמועמד להצטרף לצהובים, אולם זה לא יצא אל הפועל בסופו של דבר. הקבוצה היוונית ביקשה לפני מספר חודשים לרכוש ממכבי תל אביב את חלוץ הקבוצה טל בן חיים, והקשרים בין המועדונים טובים שכן המנהל הספורטיבי של הקבוצה הוא ג'ק אנגלידיס שעבד במכבי תל אביב.
 
גורם המקורב לקבוצה אמר: "שחקן מסוגו של גולסה מתאים למכבי תל אביב. ככל הידוע שמו של גולסה נמצא ברשימת הקניות של קרויף, דברים יקבלו תנופה בתחילת חודש יוני".
 
מנכ"ל מכבי, מרטין ביין, לא יהיה מעורב מקצועית בהכנות לעונה הבאה. ביין הודיע לבעלים, מיץ' גולדהאר, כי אין בכוונתו לעסוק בבחירת שחקנים זרים או ישראלים ויהיה מעורב בנושא רק בהליך המו"מ הכספי. ההחלטה של ביין הופכת את קרויף לדמות המקצועית המובילה, כשהפעולות שיעשה יהיו תחת דיווח למנכ"ל שיהיה איש הקשר מול גולדהאר.
 
 
שמו כבר הוזכר בעבר כמועמד למכבי תל אביב. גולסה (AFP)
 
 
מכבי תחסר מחר בגמר הגביע נגד הפועל באר שבע את שרן ייני, איתן טיבי וקרלוס גרסיה שלא ישובו לשחק העונה בשל פציעות. באימון המסכם לקראת המשחק יתרגל המאמן פאקו אייסטראן את ניקולה מיטרוביץ' ועומרי בן הרוש בעמדת הבלמים. שני שחקני החירום יעשו זאת יחד בפעם הראשונה. מהמשחק ייעדרו בשל כרטיסים צהובים, דור פרץ ונוסא איגיבור.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ