תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

איזי שרצקי תוקף את הערוץ הראשון: "שנו את ההחלטה"

| צילום: עדי אבישי
הבוס של ק"ש זועם על ההחלטה לשדר את מכבי ת"א ולא את קבוצתו מול ב"ש
 
איזי שרצקי קיבל את שיבוץ השידורים של הערוץ הראשון, ומאוד לא אהב את ההחלטה שלא לשדר את עירוני קרית שמונה.
 
הבעלים שלח מכתב לראשי הערוץ הראשון וזעם על ההחלטה לשדר את מכבי תל אביב שכבר זכתה בתואר האליפות מול בית"ר ירושלים ולא את קבוצתו שתשחק מול הפועל באר שבע בקרב על המקום השני.
 
 
 
"הבוקר נשלחה לקבוצות ליגת העל תכנית המשחקים והשידורים למחזור הקרוב", כתב שרצקי. "גיליתי לתדהמתי כי המשחק המרכזי של המחזור, שנבחר להיות משודר על ידכם, יפגיש מכבי תל אביב (בפעם המי יודע כמה...) ובית"ר ירושלים.
 
שוב, משיקולים שאינם ברורים לאיש, הועדף לשדר את מכבי תל אביב - שכבר זכתה באליפות. זאת כאשר באותו המחזור ממש מתקיים קרב ישיר על המקום השני בליגה בין נציגות הצפון והדרום, כאשר המנצחת בו תוכל להגיע היישר לסיבוב השלישי במוקדמות הליגה האירופית (במידה ומכבי תל אביב תזכה בגביע המדינה השבוע) ולסיים כסגנית האלופה של ליגת העל".
 
"כל בר דעת מבין כי גם הפעם 'המשחק המרכזי' הוא לא באמת המשחק המרכזי של המחזור. מובן כי כאשר מדובר בערוץ מסחרי המשחקים נבחרים בעיקר משיקולי רייטינג וללא כל קשר מחייב למיקום הקבוצות והמצב בטבלה, וללא כל קשר לרמת החשיבות של המשחק. אך לא כך צריכים הדברים להתנהל כאשר מדובר בערוץ ציבורי שלא אמור להביא בחשבון שיקולי רייטינג".
 
המכתב ששלח שרצקי לערוץ הראשון
 
 
"ידוע לי כי עלויות השידור ושליחת הצוות לקריית שמונה הרחוקה גבוהות יותר מעלויות שידורים בגוש דן", המשיך שרצקי. "ועדיין, קריית שמונה היא חלק ממדינת ישראל ומליגת העל. זכור לכל כי גם בעונת האליפות שודרנו פחות מכולם וגם בעונה זו, כאשר ניצבנו במקום הראשון או השני ברוב שלבי העונה, המצב זהה".
 
"אין לי כל בעיה לחשוף את מספר הפעמים בהן שודרה עירוני קריית שמונה במשחק המרכזי לעומת מכבי תל אביב. הפער, מסתבר, עצום ביחס למיקומי הקבוצות בטבלת הליגה. אני טוען כבר 15 שנה שקרית שמונה, לפחות לפי היחס אליה, נדמה כי נמצאת מחוץ לישראל. מדיניות השידורים שלכם, ערוץ ציבורי במדינת ישראל, היא דוגמה חיה לטענותיי".
 
"אני פונה אליכם ומבקש מכם לשנות את ההחלטה השערורייתית שנלקחה על ידכם, בין אם בטעות ובין אם לאו, ולשדר את המשחק המרכזי באמת של המחזור הקרוב".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ