תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"לא צריכים להתייחס להחלטות של ההנהלה"

ברדה וייני עם הגביע | צילום: עדי אבישי
ברדה טען כי עזיבתו של אלישע לוי לא תשפיע: "זכייה תהיה סגירת מעגל"

רגע השיא של גביע המדינה יגיע מחר (רביעי) לשיאו כשמכבי תל אביב תפגוש את הפועל באר שבע. המשחק ייערך לראשונה באצטדיון העירוני בחיפה כאשר כל 30,000 הכרטיסים למשחק כבר נמכרו.

 

כזכור, בבירת הנגב מתרגשים מאד לקראת המשחק, שעשוי להביא להם תואר ראשון מאז 1997, אז ניצחו את הצהובים בגמר הגביע ממספרת של ג'ובאני רוסו. גם בקרית שלום מתרגשים מהמאורע, לאחר 10 שנים בהם לא זכתה בגביע.

 

 

"נבוא נחושים במטרה להחזיר את התואר לבאר שבע אחרי 18 שנה", אמר אלישע לוי. "היכולת במשחק האחרון לא היתה קשור לאירועים סביבי, אלא בגלל שהראש של השחקנים היה בגמר הגביע. מחר זה משחק חדש והסיכויים של שתי הקבוצות ה-50%".

 

לוי. "לא חושב על העתיד" (עדי אבישי)

 

"אני מסיים שלוש שנים בב"ש ואני הולך בראש מורם וגאה במה שהשגתי שם. הפכנו מקבוצת תחתית לקבוצת צמרת, שמגיע לאירופה שנה שנייה ברציפות ואנחנו יכולים לסיים גם עם תואר. אני לא יודע מה יהיה בעתיד, אני אתעסק בעצמי רק בסוף העונה, אבל אני לא מודאג".

 

"אני לא מתייחס לחיסורים של היריבה, יש להם עומק גדול מאד וזה לא אמור להשפיע. אצלנו כולם כשירים מלבד ממאור מליקסון שערך אימון חלקי ונדע תשובה סופית לגביו רק מחר". אליניב ברדה הוסיף: "זאת תהיה סגירת מעגל לזכות בתואר עם הפועל ב"ש. אנחנו שחקנים מקצוענים ולא צריכים להתייחס להחלטות ההנהלה, גם העיתוי לא צריך להשפיע".

 

פאקו. "היה לנו הרבה מזל (עדי אבישי)

 

פאקו אייסטראן התייחס לעובדה שקבוצתו יכולה לזכות בטרבל היסטורי: "כבר בנובמבר הבנו שהיעד של זכייה בלושה תארים הוא אפשרי ואני שמח שהגענו למרחק ניצחון אחד מהשגתו. עונה כזאת צריך הרבה מזל ובהחלט היה לנו הרבה ממנו. נצטרך להתמודד עם הפציעות, זה לא יכול להוות תירוץ".

 

"זה יהיה מאד מרגש עבורי לזכות בגביע", אמר הקפטן הצהוב, שרן ייני. "זה התואר היחיד שעוד לא זכיתי בו בישראל וזאת תהיה מתנת פרידה נהדרת. אם זאת, עדיין לא זכינו עדיין בכלום והמשחק מחר יהיה קשה מאד. כרגע יש לי כאבי גב חמורים וזה לא נראה טוב. סביר שאני לא אוכל לשחק".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ