תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ואל חאל גנב את ההצגה בטקס הסיום של יונייטד‎

ואל חאל גנב את ההצגה בטקס הסיום של יונייטד‎
המאמן נשא נאום הזוי, סטר לראיין גיגס והחמיא לסקסופוניסטית

לואי ואן חאל שוב הוכיח שהוא האיש הכי מטורף במנצ'סטר יונייטד. המנג'ר בן ה-63 גנב את ההצגה בטקס חלוקת הפרסים של סיום העונה כשנשא נאום הזוי, עלה לבמה להחמיא לסקסופוניסטית שלטענתו ניגנה יפה, חילק סטירה לריאן גיגס ושיעשע את כולם. כל זאת לאחר שלפני יומיים הוא חילק חתימות לאוהדי יונייטד כשהוא מחקה את השירים שלה בג'יבריש.

 

המסיבה שודרה ישירות בטלוויזיה של מנצ'סטר יונייטד שייתכן ותוריד קטעים מהמסיבה לאחר שואן חאל נשמע חצי שיכור.

 

 

ואן חאל אמר: "כשאתה משחק עשרה משחקים ראשונים ולא מצליח אתה לא הכי אהוב על ידי האוהדים. הגעתי לאולד טראפורד עם 13 נקודות אחרי עשרה משחקים ואמרתי איך אני אמור להתנהג ואז האוהדים עמדו ומחאו לי כפיים ושאלתי את עצמי איך זה יכול להיות שהאוהדים תומכים בי (מחיאות כפיים). מאז יכולנו להמשיך הלאה אני והצוות ובמיוחד השחקנים. זה לא קל לשחק במועדון גדול כמו יונייטד ולהשיג רק 13 נקודות ותחת מנג'ר שדורש יותר מכל מנג'ר אחר".

 

ואן חאל וגיגס. סתר לעוזרו (gettyimages)

 

המנג'ר זכה כל העת למחיאות כפיים סוערות המשיך: "עם כל הפציעות שהיו לנו בתחילת העונה המשכנו עם רוח לחימה בלתי רגילה וזה קרדיט של המועדון. רוח הלחימה שלו. הגענו ממקום 13 למקום שלישי אחרי התחלה כזאת גרועה. אחר כך היינו צריכים להאמין שאפשר לסיים מקום שני. אני זוכר פגישה עם השחקנים ו-וויון רוני בחדר ההלבשה שאמרו שנלך על מקום שני ואמרתי כן (הוא צורח "נלך על זה"). שיחקנו נגד ארסנל בנובמבר והשחקן הכי טוב על המגרש עשה טעות והפסדנו את המשחק".

 

ואן חאל המשיך בטירוף: "תזכרו שניצחו שישה משחקים ברציפות לאחר מכן ואז הלכנו לצ'לסי. אתם זוכרים את המשחק? תקשיבו, תקשיבו. מי היתה הקבוצה הכי טובה אז? היינו הכי טובים, אבל הפסדנו. אתם יכולים לדמיין שיש לכם 80 אחוז אחיזה בכדור ולנו היו 10 הזדמנויות ולהם רק שלוש. אם היינו מנצחים אפילו היינו יכולים לזכת באליפות. אנחנו קרובים מאוד לתואר הזה. אני יודע ש'אם' זה לא נחשב. אנחנו צריכים לתת יותר והשחקנים והארגון יעשו הכל שנה הבאה כי יש לנו את האוהדים הכי טובים בעולם". 

 

ואן חאל גם אמר שריאן גיגס אמר לו שהאוהדים של יונייטד הכי טובים בעולם, אבל ציין: "אני מאוכזב מכם קצת. היתה כאן אחת שניגנה בסקסופון כל כך יפה. תנו לה מחיאות כפיים". איזה ערב.

 

בתוך כך פורסם שג'וני אוונס בלם היונייטד בדרך החוצה מהמועדון לאחר שלא הוצע לו חוזה חדש.

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ