הסוף קרוב: גארת' בייל ביקש לעזוב את ריאל מדריד

הסוף קרוב: גארת' בייל ביקש לעזוב את ריאל מדריד הסוף קרוב: גארת' בייל ביקש לעזוב את ריאל מדריד | צילום: Gettyimages
סוכנו ייפגש עם הנשיא פרס. מנצ'סטר יונייטד מוכנה לשלם עליו 120 מ' יורו
העיתון 'אס' מדווח הבוקר (חמישי) כי גארת' בייל החליט לעזוב את ריאל מדריד ומגשש את דרכו החוצה. הוולשי ביקש להיפרד מהקבוצה וסוכנו ג'ונתן ברנט ייפגש היום עם נשיא המועדון, פלורנטינו פרס, כדי לדון באפשרויות.


מנצ'סטר יונייטד היא היעד הצפוי ובן ארצו ריאן גיגס שוחח איתו וניסה לשכנע אותו להגיע לקבוצה. גיגס צוטט כאומר על בייל: "יש לו את כל מה שנחוץ לשחקן גדול". "השדים האדומים" מוכנים לשלם עבורו סכום עתק של 120 מיליון יורו.


ברנט, מלווה באחיו ובנציגים נוספים של משרדו, ינסה לברר עם פרס מה העתיד שהוא צופה לבייל. ייתכן שהנשיא יסרב לשחרר את השחקן היקר בתבל ויודיע שהוא בונה עליו, אבל ההרגשה היא שלוולשי עצמו נמאס משריקות הבוז, מבטי האימה של כריסטיאנו רונאלדו והביקורת הקשה בתקשורת.הדיווח ב'אס', הבוקר


ברור שבשיחה יחזור ברנט על המסר שלו לראשי ריאל מדריד בעקבות הראיון ב'טלגרף' ב-9 במאי, בו אמר שבייל מקבל הכי מעט מסירות מבין שלישיית BBC והדבר גם הוכח סטטיסטית. בייל מבקש לצאת לחופשה כשהוא יודע בוודאות מה העתיד שלו.


כזכור, בייל נרכש ב-101 מיליון יורו מטוטנהאם ב-2013 במה שנחשב לשיא עולמי ומנצ'סטר יונייטד תצטרך גם היא כאמור לשלם בתשע ספרות עבורו. לפי התקשורת הבריטית, מלקולם גלייזר מהבעלים של היונייטד יהיה מוכן לשלם 120 מיליון יורו. השאלה אם יכולתו של בייל מצדיקה סכום כזה.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • CFR קלוז'
  0
  סלביה פראג
  1
  Live
 • אפואל ניקוסיה
  0
  איאקס
  0
  Live
 • לאסק לינס
  0
  קלאב ברוז'
  1
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ