תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אלברמן: "הבטתי על לוח התוצאות שוב ושוב"

שחקני מכבי חוגגים. הניצחון הכי גדול מאז קום המדינה | צילום: ערן לוף
אופוריה במכבי ת"א אחרי ה-2:6. זהבי: "אין אצלנו דבר כזה הרכב מאולתר"

רגע אחרי ה-2:6 המדהים על הפועל באר שבע בגמר הגביע, עסקו שחקני מכבי ת"א בחיפוש אחרי השיאים אותם שברו. אז בואו נקל על חייהם: זה היה הניצחון הכי גבוה ביותר בגמר מאז ה-1:12 של בית"ר ת"א על מכבי חיפה ב-1942. הפעם האחרונה שקבוצה כבשה לפחות חמישה שערים בגמר הייתה 20 שנה אחר כך, ב-2:5 של חיפה על מכבי ת"א.

 

"אין ספק שהניצחון הזה ייכנס לדפי ההיסטוריה", אמר ערן זהבי, "לא הייתה קבוצה בעשרות השנים האחרונות שעשתה תוצאה כזאת, זה היה אחד ממשחקי הגמר היותר יפים. שיחקנו אחד בשביל השני, אין במכבי תל אביב הרכב מאולתר, כולנו שחקני הרכב ללא עוררין ולא משנה באיזה תפקיד אנחנו משחקים על כר הדשא".

 

 

מלך שערי הליגה הוסיף: "התוצאה גבוהה ומשכנעת כי ביום נתון כל דבר אפשרי ויכול לקרות. הגענו למשחק יותר מפוקסים, עם יותר נחישות ויותר רעב להביא את הגביע והתוצאה הייתה יכולה להיות יותר גבוהה. אני לא חושב שהפועל באר שבע היו חלשים, הם ניסו לחזור למשחק ולנו היה יותר חופש מקדימה". על המאמן פאקו אייסטראן אמר זהבי: "אני וחבריי לא יודעים מה יהיה בנושא. פאקו עשה עבודה מצוינת, תזכרו רק מבאיזה מצב הוא לקח אותנו".

 

יש גביע, יש אליפות. יהיה אירופה? (ערן לוף)

 

בסיום המשחק כינה פאקו אייסטראן את גל אלברמן "המסצ'ארנו של מכבי ת"א". הקשר שתופקד אתמול כבלם אמר: "קשה להסביר את התוצאה המדהימה הזו, זה פנטסטי. גם אני הבטתי על לוח התוצאות שוב ושוב. בפתיחת המשחק לא הרגשתי הכי בנוח בעמדת הבלם, היה לי חוסר ביטחון ורק לאחר כעשר דקות נכנסתי טוב לתפקיד ועזרתי בניצחון הגדול".

 

אתה מוותיקי הקבוצה. לפני ארבע שנים לא האמנתם על המהפך הזה?

"הייתי במכבי תל אביב בשנים הקשות ואני יחד עם עוד מספר שחקנים מהתקופה ההיא יודע כמה קשה להגיע להישגי שלוש השנים האחרונות. אז זה היה קשה ובלתי אפשרי, עברנו מהמורות רבות ולכן הוותיקים מעריכים זאת מהבחינה שעזרנו לדברים לקרות. עמדנו בכל המשימות. העפלה לליגת האלופות או שלב הבתים בליגה האירופית תהיה בונוס".

 

שרן ייני, שלא שיחק בגלל פציעה, התלהב מהאווירה בסמי עופר: "לא שיחקתי וכאוהד הייתה אווירה מדהימה, חשתי ביטחון ואמונה בשחקנים שיביאו את הגביע. ראיתי שהתפוצצנו על כר הדשא, זה גורם לי להיות גאה בקבוצה. אני לא עצוב שאני עוזב, אני מאמין שבעונה הבאה היכולת תתורגם לעוד צעד קדימה ולשלב נוסף באירופה".

 

אוהדי מכבי מאושרים. יש להם סיבה טובה (ערן לוף)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ