תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מהדרום לבירה? בית"ר רוצה את קינדה ואינברום מאשדוד

גדי קינדה. בדרך לבית\ר? |
שחקניו של בן זקן מבוקשים בירושלים. במועדון ממתינים לפגישת טביב-ברקת

בית"ר ירושלים מבקשת לצרף לשורותיה כבר הקיץ את שני שחקני מ.ס אשדוד, היורדת הטרייה לליגה הלאומית. מדובר בשני הכישרונות הגדולים שטיפח בעלי הקבוצה ג'קי בן זקן, הקשר גדי קינדה והחלוץ אור אינברום.

 

אלי טביב מאמין כי השניים יוכלו לעשות פריצת דרך מקצועית בבירה ולהיות מועמדים למכירה עתידית לאירופה. בית"ר ירושלים רוצה לרכוש מחצית מכרטיסי השחקן של השניים ובתמורה להעביר לאשדוד מספר שחקנים מהסגל הרחב. בדרום אמורים להתבסס בעונה הבאה על סגל שחקנים צעיר וברור להם כי קינדה ואינברום עלולים להיפגע ברמה מקצועית אם ישחקו בליגת המשנה.

 

בבית"ר ירושלים ממתינים לפגישה בין ראש העיר ניר ברקת לטביב שאמורה לשפוך אור על המשך דרכו של הבעלים במועדון. ברקת אמור לסייע לקבוצה ויודיע על כך באופן רשמי רק לאחר שטביב יודיע על עתידו לקראת העונה הבאה.

 

בנוסף, בבית"ר ירושלים סבורים כי טביב כבר החליט למנות אדם מטעמו שינהל בעונה הבאה את הקבוצה, לפי המודל של הבעלים הקודם ארקדי גאידמק שהציב בחזית הניהולית את איציק קורנפיין בעמדת היו"ר והמנכ"ל.

 

במועדון מאמינים כי בשני משחקי סיום העונה יוכלו להבטיח את המקום הרביעי שמוביל למוקדמות הליגה האירופית, על חשבון מכבי חיפה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ