מכבי ת"א שואפת להחזיר את מונאס דאבור

מכבי ת"א שואפת להחזיר את מונאס דאבור דאבור בצהוב. יחזור לחגוג במכבי? | צילום: עדי אבישי
אקס הצהובים עשוי לשוב מגראסהופרס. מיטרוביץ' יעזוב?
אחרי שהשלימה טרבל היסטורי מכבי תל אביב מעלה הילוך בהכנות לעונה הבאה כשהמטרה ברורה – שלב הבתים בליגת האלופות. ג'ורדי קרויף בצוותא עם המנכ"ל מרטין ביין והבעלים מיץ' גולדהאר אמנם טרם הודיעו סופית על עתיד המאמן פאקו אייסטרן, אך מבחינת מצבת הרכש ישנם יעדים ברורים.


קרויף מעוניין להשיב ארצה ליגיונר בכיר לעמדת החלוץ. היעד המרכזי לעת עתה הוא מונאס דאבור, חלוץ גראסהופרס ציריך. החלוץ שהגיע מנצרת למכבי ת"א אמנם חווה עונה נהדרת במדי החרגולים, ומגלה עניין רב גם בבונדסליגה, אך נדמה כי גולדהאר מוכן לשלם סכום לא מבוטל על מנת להשיבו ארצה.


אמנם תג המחיר של דאבור הוא 3 מיליון יורו, אך במכבי תל אביב עשויים להשתמש בכסף שייכנס ממכירה אפשרית של טל בן חיים על מנת לצרף את דאבור. לחלוץ יוצע חוזה עם סעיפי יציאה לאירופה שיכללו תג מחיר ברור כאשר אחד הסעיפים הללו יהיה במידה והקבוצה תיכשל במשימת העליה לשלב הבתים האלופות כשאז יתאפשר לדאבור לנצל את חלון ההזדמנויות ולצאת שוב לאירופה. לספורט1 נודע כי השחקן לא פוסל על הסף חזרה ארצה למרות שמעדיף את החוויה האירופית.מיטרוביץ' בפעולה. ייפרד מהצהובים (אסף קליגר)


במקביל, מי שצפוי להיפרד מהקבוצה במשחק האחרון נגד מכבי פ"ת הוא הקשר ניקולה מיטרוביץ'. הסרבי שזוכה לתמיכה רבה בקרב האוהדים, יסיים חוזהו וככל הנראה ייפרדו ממנו מאחר ובקבוצה שואפים לצרף קשר זר טוב יותר וזאת כאמור על מנת להגיע לשלב הבתים של ליגת האלופות. לקישור עשוי להצטרף גם רועי קהת כשייתכן ודן איינבינדר ייכלל בעסקה וישוב לאצבע הגליל.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מכבי חיפה
    0
    הפועל באר שבע
    1
    Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ