הפרשה שהרעידה צפון-דרום: על הקרב בין איזי לאלונה

הפרשה שהרעידה צפון-דרום: על הקרב בין איזי לאלונה ברקת. הצד שלו או הצד של איזי? | צילום: מאיר אבן חיים
לא המקום השני יעמוד במוקד המפגש בין ק"ש לב"ש (19:45, ספ'1), אלא הסערה של השבועות האחרונים. הגירסאות לפניכם
במוקד המפגש הערב (שני, 20:00, ספ' 1) בין עירוני קרית שמונה להפועל באר שבע, תעמוד הרבה יותר מיוקרת המקום השני. מלבד הרצון לסיים את העונה כסגנית, שתי הקבוצות עמדו בשבועות האחרונים במוקד הפרשה בין איזי שירצקי לאלונה ברקת וסאגת הפנייה לברק בכר שהולידה פרידה בתום העונה מאלישע לוי. אם שכחתם, הנה לכם האירועים והצדדים של הסיפור.
 
יום שישי לפני קצת יותר משבוע, איזי שירצקי בדיוק מתיישב לארוחת השבת בביתו עם המשפחה המורחבת ופתאום הפלאפון לא מפסיק לצלצל ולאותת. "שמעת מה אלונה אמרה? מה היא חושבת עליך בעניין ברק בכר?". נשאל מספר פעמים כשהאוכל כבר מתקרר על השולחן בבית משפחת שירצקי.
 
 
שירצקי רתח מזעם, הוא לא האמין למראה עיניו ושקל להוציא תוך מספר דקות הודעה נגדית, אבל שוכנע להמתין, בעיקר להירגע ולחכות לרגע המתאים.
 
"איזי כיבד מאוד את אלונה עד אותה נקודה, אבל ההודעה שהוציאה היא עצמה רק מראה עד כמה לא היתה בסדר וכמה לא כיבדה את איזי", אמר מקורב לבעלים של קרית שמונה.
 

ברק בכר. במוקד הפרשה (עדי אבישי)
 
יתרה מזאת, אם תשאלו את שרצקי התשובה שתקבלו, ככל הנראה, היא שכל העניין הזה היה מתוכנן כבר שבועות, כלומר שירצקי לא קונה את הטענה של ברקת, לפיה לפתע, כמה ימים בלבד לפני גמר הגביע, היא פתאום החליטה שאלישע לוי לא מתאים לה והיא רוצה לעשות שינוי. "איזי לא מטומטם ואסור לזלזל באינטליגנציה שלו, אלונה מנסה לצאת צדיקה, אבל במיוחד אחרי הביקורת הקשה נגדה בתקשורת, היא מבינה שתמימות אין פה ומישהו אחר אולי הוליך אותה שולל".
 
אחד הסיפורים המדהימים הוא שתחת האש החיה בין ברקת לשירצקי, התנהל בין השניים משא ומתן בנוגע לרכישת הבלם שיר צדק, כאשר רוב התנאים מסוכמים. שירצקי הפגוע, היה שמח מאוד לטרפד לברקת את העסקה ולגרום לה למבוכת ענק, אלא שמדובר העניין מורכב יותר כאשר צדק למעשה שחקן חופשי שהעניק לשירצקי בג'נטלמניות את הזכות למכור אותו. שירצקי יקבל סכום כסף גבוה משמעותית מאשר האפשרות שהבלם יפנה לוועדה מעמד השחקן, סיטואציה ממנה חושש שירצקי ככל הנראה והחליט להמשיך בערוץ ההידברות עם ברקת, למרות הכל.
 
"אצלנו בכר ייקבע את ההרכב בבלעדיות": הצד של אלונה

מנגד, אצל אלונה ברקת יש רק גירסה אחת, בה היא הצודקת והטהורה ושירצקי היה זה שהחליט לשבור את הכלים ולגרום לכל הבלאגן הזה להתרחש. "אני מאוכזבת מאוד מאיזי", אמרה הבעלים לא פעם על הפרשה מול בכר, אבל גורמים בהפועל באר שבע הגדירו את הבעלים של קריית שמונה כ"אימפולסיבי ורגשן" וטענו כי ניסה להצטדק בכל הסיפור הזה. "אצלנו ברק יקבע את ההרכב באופן בלעדי", עקצו בנגב את שרצקי. "פה לא יהיו התייעצויות ולא יהיו הכתבות", אמרו בדרום.קהת חוגג על הראש של ב"ש. בק"ש ישמחו גם הערב לעשות זאת (אסף קליגר)


עוד צלע, יש יגידו המרכזית והמשמעותית ביותר בסיפור הזה, היא סוכן השחקנים והמאמנים, מסתבר, דודו דהאן, שמעורב בכל.


בראיונות שהעניק דהאן לאחר הפרשה, הצדיק הסוכן וצידד בגירסה של אלונה ברקת בסיפור, בעיקר כי כבר לא היתה לו ברירה. הקליינט שלו, ברק בכר, נמצא על סטטוס מאמן ללא קבוצה עדיין והמחווה לאלונה ברקת היא רק הליטוף האחרון לפני החתימה על החוזה.


בקרית שמונה החליטו לאמץ את המדיניות של מכבי חיפה, השכנה הצפונית, שמחקה את דודו דהאן מרשימת הסוכנים איתם היא עובדת ומחרימה אותו בריש גליי. "עכשיו גם בקרית שמונה דודו לא ידרוך, הוא יכול להמשיך להתחנף לאיזי ולהגיד שהוא הסקאוט הכי טוב אחריו בכדורגל הישראלי, זה לא יעזור לו", אמרו גורמים המקורבים למועדון.שירצקי מביט קדימה. ישמח להתפוצץ על אלונה (עדי אבישי)


הערב, כששתי הקבוצות יעלו על הדשא זה לא יהיה קרב בין עירוני קרית שמונה לבין הפועל באר שבע, אלא קרב ישיר בין איזי שירצקי לאלונה ברקת כשכל האמצעים כשרים, ואם אפשר ניצחון מוחץ בנוק אאוט לאחד מן הצדדים, אף אחד מן הבעלים לא יתנגד.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • הפועל עפולה
  2
  הפועל כפר סבא
  3
  Live
 • הפועל רמת גן
  1
  סקציה נס ציונה
  1
  Live
 • הפועל אשקלון
  4
  הפועל קטמון
  1
  Live
 • בית''ר תל אביב רמלה
  0
  הפועל נצרת עילית
  1
  Live
 • לאציו
  3
  בולוניה
  3
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ