בן-זקן: "השלמנו את המשימה. הקרדיט לבכר"

בן-זקן: "השלמנו את המשימה. הקרדיט לבכר"
מאמן ק"ש מרוצה מהסגנות ומפרגן לחברו. אלישע: "פשוט קרסנו". צפו בתגובות
הניצחון של קריית שמונה אתמול (שני) 1:3 על הפועל ב"ש הבטיח כי הקבוצה תסיים במקום השני, בדיוק כפי שדרש הבעלים. "לפני שבועיים קיבלנו משימה מהבוס לשמור על המקום השני", הסביר בני בן-זקן, המאמן הזמני. "זו הייתה המטרה של כל הצוות והמועדון, ואני שמח שהשלמנו את המשימה".


בן-זקן, ששימש כעוזר המאמן בשנתיים האחרונות, החליף לפני 10 ימים את ברק בכר שפוטר. אך הוא מיד דאג לשמור על כבודו של חברו: "כל העונה הזאת הקרדיט המלא הוא לברק. אני מאוד אוהב אותו ומאחל לו הצלחה. אין ספק שכל העונה הזאת חרוטה על שמו של ברק".


בן-זקן יחזור בעונה הבאה לתפקיד עוזר המאמן כאשר יסייע לסלאח חסארמה, והוא הודה כי היו לו שאיפות אחרות: "רציתי מאוד את הנוער אחרי שנתיים בתור עוזר מאמן. אבל הבוס, איזי, החליט שחשוב לו שאשאר בעונה הראשונה של סלאח חסארמה כעוזרו. אני לא שנה-שנתיים במועדון, אני פה מגיל 11-12. אני אוהב את המקום. ואם איזי אומר שחשוב לו שאשאר כעוזר, אז בכיף"


לא מעט שחקנים צפויים לעזוב את הקבוצה, כאשר בראשם ניצב רועי קהת שכבש את שלושת השערים מול באר שבע. אך המצב הזה אינו חדש או מרתיע את בן-זקן: "בשנים האחרונות בקריית שמונה השחקנים שמצליחים עוזבים, ואנחנו צריכים למצוא אלטרנטיביות. איזי שוקד על הדברים האלה עם המאמנים. המועדון חזק מהכל, ואני מקווה שנמשיך להצליח גם בעונה הבאה".קהת עשוי לעזוב, אך בן-זקן בטוח: "המועדון חזק מהכל" (ערן לוף)


בצד המפסיד, התחושות היו שונות לחלוטין. "בחצי הראשון שום דבר לא עבד", אמר אלישע לוי. "יש שלבים בהם מאוד רוצים אבל לא יכולים. עברנו שבוע מאוד קשה, זה התחיל עם מכבי חיפה אחרי בגמר גביע ונמשך בחצי הראשון היום. גם מקצועית היינו מאוד רכים, גם מנטלית. פשוט קרסנו".


מאמן באר שבע התוודה כי הימים לקראת המשחק הערב לא היו אידיאלים: "היה מאוד קשה להכין את הקבוצה אחרי הגמר. אמרתי במחצית, זה לא חוכמה לשחק כשהכל הולך. צריך לדעת להיות במצבים קשים. בחצי השני היה יותר טוב ונלחמנו על הכבוד, אבל זה היה מאוחר מדי".לוי. "יש שלבים בהם מאוד רוצים אבל לא יכולים" (ערן לוף)


אלישע, שיעזוב את הקבוצה בסיום העונה ויפנה את מקומו לברק בכר, היה נחוש להבהיר כי למרות הסיומת המאכזבת, מדובר בסך הכל בהצלחה: "עדיין אנחנו עושים עונה טובה יותר מבשנה שעברה, ואת זה אף אחד לא יכול לקחת לנו. פעם שנייה ברציפות שהשגנו כרטיס לאירופה. הגענו לגמר גביע. הסוף לא היה טוב אבל אני מקווה שיזכרו לנו את הדברים הטובים".


כאשר נשאר על התחושות שעימן יעזוב ועל עתידו אחרי ב"ש, לוי העדיף לא לצאת בהצהרות. לפחות בינתיים: "יש לי עוד זמן לסכם את הזמן שלי בבאר שבע. נסכם בסוף. אני עדיין לא ידוע מה קורה איתי בעונה הבאה. יש לנו עוד אימונים ומשחק עם בית"ר ירושלים, אם יצוץ משהו שמתאים נדון בזה. אם לא ניקח קצת חופש".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ