תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"אני נותן 200% לקבוצה ו-10% עבור ההנהלה"

אלבס. שלח עקיצה להנהלת ברצלונה | צילום: GettyImages
דני אלבס קיים מסע"ת והתייחס לעתידו: "הוכחתי שמגיע לי להישאר"
דני אלבס קיים היום (שני) מסיבת עיתונאים והתייחס למצבו בקבוצה, נוכח השמועות שהוא יעזוב ולא ימשיך בעונה הבאה בברצלונה.
 
המגן נשמע פגוע ואמר בפתיחת דבריו שהוא יודע שהמועדון סחב את עניין חידוש החוזה שלו כדי לדעת האם הקבוצה תקבל חנינה והאמברגו עליה יוסר אחרי הבחירות לנשיאות פיפ"א ב-29 במאי. מדבריו משתמע שבמקרה וברסה אכן תוכל לרכוש שחקנים, היא תוותר עליו ולכן הוא מרגיש שמנצלים אותו. 
 
 
"אני נותן 200 אחוז עבור הקבוצה, אבל רק 10 אחוז להנהלה שלה", אמר המגן. אמירה לא שגרתית שככל הנראה  תגרום לשבר בין הברזילאי לבין ההנהלה וייתכן שזה יוביל לסיום דרכו במועדון. 
 
 
אלבס הודה: "העתיד שלי בסימן שאלה. עד ה-7 ביוני אני שחקן של הקבוצה, אבל אחרי גמר ליגת האלופות, הכל פתוח. אני חושב שיש לי עוד מה לתת, ולכן לא כדאי להתייחס לזה יותר מדי. אני רוצה להינות מכל רגע ולהיות שוב אלוף אירופה". 
 
המגן שקיבל גב מהמאמן, לואיס אנריקה, בחר  המשיך לתקוף את ההנהלה: "אני לא צריך להוכיח להם כלום. מגיע לי להישאר בקבוצה. החלטתי לקיים מסיבת עיתונאים, כי שמעתי המון שטויות וספקולציות בנוגע לעתידי. אומרים שאני סוחט את המועדון ורוצה יותר כסף, אבל אני לא רוצה אפילו יורו אחד נוסף". 
 
 
הברזילאי סיכם: "אני לא רוצה שיהרסו את הרושם של מה שנתתי עבור החולצה של ברצלונה. אני נותן 200 אחוז למועדון, אבל איך שההנהלה התנהגה איתי להם אני נותן 10 אחוז מאמץ. יש לי ספקות בקשר להנהלה, אבל לקבוצה אמשיך לתת את אותם מאתיים אחוז. העתיד שלי הוא כרגע ביום יום".
 

 

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ