רועי קהת: "זה היה המשחק הכי גדול בקריירה שלי"

רועי קהת: "זה היה המשחק הכי גדול בקריירה שלי" מתלבט לגבי עתידו | צילום: ערן לוף
קשר ק"ש שהצטיין מל ב"ש נפגש עם רוני לוי שרוצה אותו במכבי חיפה
 
שעות ספורות לפני המשחק של מכבי חיפה מול מכבי פ"ת באצטדיון המושבה. נפגש המאמן החדש של הירוקים, רוני לוי עם רועי קהת, קשרה של הפועל קריית שמונה והבהיר לו כי הוא מעוניין לראות אותו בכרמל בעונה הבאה. כידוע, קהת מבוקש גם אצל מכבי ת"א ואוסטריה וינה. האם קהת ילבש ירוק בעונה הבאה? בימים הקרובים הקשר צפוי לקבל החלטה יחד עם איזי שירצקי.
 

לאחר שנתן את אחד המשחקים הטובים בקריירה שלו ולראשונה כבש שלושער בניצחון אמש של קרית שמונה 1:3 על הפועל באר שבע שהבטיח לקבוצה הצפונית את המקום השני וסגנות האליפות, רועי קהת, קשרה של קרית שמונה, שיתחתן מחר, התראיין לתוכנית הספורט של FM103.


"אני מתעסק בלשחק ולעשות את הכי טוב שאפשר" אמר הקשר בפתיחת דבריו והתייחס לאפשרות שישחק בעונה הבאה באוסטריה וינה: "יכול מאוד להיות שזה יהיה רלוונטי. אני בהתלבטויות ולוקח את הזמן. אני חושב על כל המסביב, בעיקר על הדרך המקצועית, שזה הדבר שהכי חשוב לי".

 

"מבחינה אישית זה המשחק הכי גדול שלי" אמר בהמשך, "זו פעם ראשונה שאני כובש שלושער, כשבנוסף זה היה משחק מאוד חשוב למועדון להבטחת סגנות האליפות וזה הגיע בתזמון מדהים עם החתונה", אמר לקראת נישואיו מחר לבחירת ליבו.קהת. "המשחק הכי גדול שלי" (ערן לוף)


קהת סירב לגלות באיזו קבוצה הוא מעדיף לשחק בעונה הבאה: "אף קבוצה לא מקבלת אצלי עדיפות. איזי יודע שאני מעריך את המועדון והוא יודע כמה טוב לי וכמה המועדון הזה חשוב לי, אבל הוא גם יודע שהחלום שלי הוא לשחק באירופה" אמר והוסיף "אני ואיזי מסתדרים והוא יודע טוב מאוד מה אני רוצה, ההחלטה היא של איזי לגבי הקבוצות בארץ".


כנשאל לגבי התלבטויותיו לגבי מעבר אפשרי לאוסטריה וינה אמר: "יש דברים שהם קצת מעבר, כמו למשל לראות שהקבוצה מתאימה לי באופן מקצועי. אני עכשיו מתחתן וצריך לראות גם מה אם האישה רוצה לעבור. זו הזדמנות שצריך לקחת בשתי ידיים ואני חושב על זה בכובד ראש".


על מכבי ת"א, הקבוצה בה גדל ו-ויתרה עליו אמר: "אני לא שומר טינה. להיות מקצוען זה לעבור הלאה ולהבין שכדורגל זה "ביזניס". באותו רגע הם ראו בי כנראה כהשקעה פחות טובה אבל העובדה שהם עכשיו מתעניינים בי מראה לי גם שהם טעו".


על פיטוריו של ברק בכר "זה הגיע בהפתעה. אני קמתי בבוקר, ראיתי את זה והייתי בהלם. הייתי קצת בחשש של מה יקרה אבל כל הצוות הניהולי עשו עבודה מדהימה. הם אמרו לנו שהמועדון חזק יותר מהפרט". על המאמן הזמני בני בן זקן אמר: "בני יהיה מאמן גדול".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ