תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בית"ר זכתה בצדק בכרטיס לאירופה

אוהדי בית\ר. הפעם ילוו את הקבוצה באירופה? | צילום: אסף קליגר
מופע מרשים של האוהדים דחף את הקבוצה קדימה. וגם: מה פגע במכבי?

אם יש מגיע בכדורגל – חתיכת קלישאה המשפט הזה – אז בית"ר ירושלים הרוויחה בגדול את המקום שלה במוקדמות הליגה האירופית בעוד חמישה שבועות.

 

פעם היה ידוע שהקהל של בית"ר לא מתלהב מהשתתפות באירופה, אם לא מדובר בגביע או צלחת, כי מי שנוסע הם השחקנים ולא ממש הם. אתמול, הקהל התלהב מאוד, מה שדי הכניס את השחקנים למוטיבציית שיא כי המשחק הזה, איך שהתנהל, ועל פי יכולת של מספר שחקנים, יכול להגיש מועמדות לכניסה לפנתאון המועדון.

 

 

זה היה משחק במוקדמות המוקדמות, ובית"ר ניצחה אותו בגדול מול קבוצות שתצטרך להתמודד מולן מהסיבוב השני, שבו כבר לא תהיה מדורגת. אם לומר את האמת, לא מקנא בשחקני בית"ר. לצאת לחופשה של שבוע גג ולשחק החל מתחילת יולי מדי שבוע עד אמצע אוגוסט – אם תגיע לשם – ומיד לגשת למשחקי גביע הטוטו, זה עונש שלא כתוב.

 

כהן. לא צריך לרחם על השחקנים (אסף קליגר)

 

אבל למה שנרחם על שחקנים? מי שזקוקה לרחמים זו מכבי ת"א. חמישה ימים אחרי הזכייה בטרבל נראתה האלופה אומללה מאוד. אם בגמר לא ניתן היה לראות את החורים בהגנה המאולתרת בגלל שהפועל ב"ש הייתה קטסטרופלית, הרי שאתמול בית"ר הבהירה החל מהדקה הרביעית שמכבי צריכה לעשות שינויים מרחיקי לכת במשחק ההגנה שלה, בעמדת השוער, ולה יש בסך הכל שבועיים יותר מבית"ר.

 

לא פלא שהיה מי שהסיט בנתניה או בנבחרת הצעירה את עמרי בן הרוש לעמדת המגן, כי בלם הוא לא. דור פרץ צריך לידו חונך ולא חלום בלהות, ומה שקרה ליובל שפונגין בקפריסין ובלגיה לא ממש ברור. מכבי הייתה חלשה בקישור האחורי והניסיון שלה לשחק לטובת ערן זהבי רק פגעה בה יותר. זהבי כובש שערים כשכל הקבוצה נדבקת ברעב שלו, לא כשהיא נראית בהאנג-אובר וכמה שחקנים שלה משחקים כמו שיכורים.

 

מנחם קורצקי בנה קבוצה שהייתה אמורה להתמודד בפלייאוף התחתון, קבוצה של הגנה מאורגנת ויציאה למתפרצות. גיא לוי ליטש אותה והפך אותה לקטלנית. הפלייאוף של בית"ר, ובעיקר המשחק אתמול, היו חותמת לעונה טובה מאוד. אופיר קריאף היה מדהים, עומר אצילי ולידור כהן לא פחות. חבל רק שהתדמית של הקבוצה הזו גרועה, כי היא ראויה לתקשורת הרבה יותר חיובית.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ