תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

למרות הכל: ברנדן רוג'רס לא יפוטר מליברפול

|
במועדון החליטו לא לזעזע, האוהדים לא אוהבים את הרעיון ורוצים את בניטס
לאוהדי ליברפול שחלמו לראות מנג'ר אחר באנפילד בעונה הבאה אחרי התבוסה 6:1 לסטוק סיטי נכונה אכזבה. לפחות לפי ה'דיילי סטאר' וה'ליברפול אקו' ברנדן רוג'רס יישאר בתפקיד לפחות לעוד עונה. הצפון אירי אמר שלשום, כי אם ההנהלה תרצה שהוא יילך, הוא יעזוב, אבל לא כך הם פני הדברים. 
 
בהנהלה מתעקשים שאין להם כוונה לפטר את רוג'רס למרות ההפסד המביש ביותר של המועדון מזה 52 שנה. רוג'רס אמור להיפגש עם מייק גורדון נציג הבעלים של חברת 'פנוויי' מארה"ב המחזיקה בקבוצה. הוא אמור לתת דין וחשבון מה קרה העונה ולמה זו היתה שנה כל כך גרועה ולענות על כמה שאלות לא נעימות. לפני שלוש שנים זה נעשה עם קני דאלגליש והוא פוטר לאחר מכן. 
 
 
לפני המשחק אמר רוג'רס שהוא נשאר ב-150 אחוז בתפקיד, אבל אחרי ההפסד המביש, אוהדי ליברפול יצאו נגדו וקראו להחזיר את רפא בניטס.
 
לבעלים יש השגות על היכולת של הקבוצה, אבל ג'ון הנרי וטום וורנר יחד עם הנציג שלהם מייק גורדון מאמינים במנג'ר, אבל רוצים שהוא יפעל איתם בוועדה משותפת שתקבע איזה שחקנים יגיעו. לרוג'רס יש עוד שלוש שנים בחוזהו.
 
'הדיילי מייל' כתב היום, כי חברת 'פנוויי' שמחזיקה קבוצות בייסבול ופוטבול הוכיחה בעבר, כי אם פתיחת העונה לא מסתדרת אחרי בעיות, המאמן מפוטר. זה התסריט שעלול לקרות אם בשנה הבאה הוא לא יספק מיד את הסחורה. הגב שניתן לו מוגבל. 
 
בעיתוני אנגליה נמתחת ביקורת קשה על ליברפול. כריס מקנה כתב ב'דיילי סטאר': "אם היא לא תפסיק לרכוש שחקנים גרועים ולבזבז 100 מיליון ליש"ט כמו השנה, ההידרדרות תתעצם. הנהלת ליברפול כל הזמן מתכננת לקראת העתיד ושוכחת את ההווה".
 
 
 
ליברפול צברה העונה 22 נקודות פחות מבשנה שעברה. המועדון צריך להיבנות מחדש אחרי שספג 18 הפסדים.
 
 
 
הסימנים לא מעודדים לקראת העונה הבאה. דיבוק אוריגי שנרכש בקיץ עבר מליל ושיחק בה העונה נבחר בנבחרת המאכזבת של העונה בל'אקיפ. ליברפול שילמה עליו 10 מיליון ליש"ט. הקבוצה רוצה את כריסטיאן בנטקה ב-20 מיליון ליש"ט מאסטון וילה. 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ