תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בעקבות השחיתות: אופ"א מאיימת לפרוש מפיפ"א

פלאטיני. \לא חושש לעמוד נגד האירגון כאשר מדובר בשחיתות\ | צילום: Gettyimages
לוזון עידכן מישיבת הוועד הפועל: הארגון ביקש להצביע בעד ישראל

מישל פלאטיני, נשיא אופ"א, כינס אחר הצהריים (רביעי) ישיבת חירום של אנשי נציגות אופ"א בוורשה לפני גמר הליגה האירופית. על הפרק: איום לפרוש מפיפ"א בגלל פרשת השוחד הקשה בה מואשמים שבעה מבכירי הארגון.

 

"אני לא חושש לעמוד נגד האירגון כאשר מדובר בשחיתות", אמר פלאטיני, "הוועד הפועל של אופ"א מתכנס היום ומחר גם שאר ההתאחדויות של אופ"א ועד מחר בבוקר אין לי מה לומר בנושא". אחרי הישיבה היום יצאה הודעה לפיה אופ"א קוראת לדחיית הבחירות לנשיאות פיפ"א למועד אחר. שחקן העבר הצרפתי כבר הודיע שהוא תומך בנסיך בין עלי מירדן לתפקיד הנשיא.

 

 

אבי לוזון, חבר הוועד הפועל של אופ"א, עידכן את המשלחת הישראלית בציריך בנושא והבהיר להם שהדרישה לדחות את הקונגרס בחצי שנה היא בגדר הצעה בלבד כרגע וחייבת גם את אישורן של ההתאחדויות מאסיה, אמריקה, אפריקה ואוקיאניה. יו"ר ההתאחדות לשעבר סיפר שאופ"א הודיעה כי ביקשה מכל חברותיה להצביע בעד השארת ישראל.

 

בתוך כך, מתפתח משבר מדיני בין ארה"ב לרוסיה על רקע קיום המונדיאל ב-2018. הממשלה הרוסית אמרה שהאמריקאים צריכים להפסיק להתערב בעניינים משפטיים מחוץ לארצה כאשר הרמז ברור וברוסיה חוששים לאבד את אירוח המונדיאל 2018.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ