רונאלדו במתח: בניטס ימשיך במדיניות הרוטציה?

רונאלדו במתח: בניטס ימשיך במדיניות הרוטציה? רונאלדו. מעמדו יפגע? | צילום: Gettyimages
המאמן המיועד של ריאל אוהב לשנות את ההרכב ושחקני הבלאנקוס דואגים
ההגעה המסתמנת של רפא בניטס לריאל מדריד גורמת לחוסר נוחות בבלאנקוס. החשש הגדול של כריסטיאנו ורונאלדו ושחקנים נוספים הוא שמקומם בהרכב לא יהיה מובטח בגלל שיטת הרוטציה שלו והם יצטרכו להוכיח את עצמם בכל משחק.


אצל קרלו אנצ'לוטי היה מעמד מיוחד לשחקנים כמו רונאלדו, גארת' בייל וקארים בנזמה כמו גם סרחיו ראמוס, חאמס רודריגס, טוני קרוס ואחרים. אצל בניטס שיטת עבודה היא אחרת. הוא מנתח כל שחקן בכל שבוע מחדש ומחליף באופן תדיר את ההרכב.


החשש של CR7 שהוא לא יוכל יותר להבקיע שערים בכמות כמו שהבקיע בשנים האחרונות, כי בניטס לא יפסח עליו ויספסל אותו בגלל הרוטציה. עד כה בשנים האחרונות שחקנים כמו רונאלדו וליאו מסי לא ירדו לספסל גם במשחקי ידידות.


הפורטוגלי נאבק כל הזמן עם עצמו ועם ליאו מסי כדי לשבור עוד ועוד שיאים. בואו של בניטס עשוי לקלקל את המאזן הזה בעוד שאצל ז'וזה מוריניו ואנצ'לוטי הפנומן נהנה מחסינות כמעט מלאה.


רונאלדו לא יהיה מוכן לשבת על הספסל ולא יהיה מוכן לראות את גארת' בייל משחק לפניו. בניטס עשוי להעדיף את בייל במשחקים אחדים מכיוון שהוא צעיר יותר ורונאלדו מבוגר ולדעת בניטס שחקנים בגיל הזה זקוקים למנוחה גדולה יותר.


בעיה נוספת היא שסוכנו של רונאלדו, ז'ורז' מנדש, נמצא במעין כסאח עם פלורנטינו פרס אחרי שהמליץ לו להחתים את מאמן ולנסיה, נונו הפורטוגלי, אבל זה לא שמע לעצתו. מנדש רצה מאמן פורטוגלי שיאפשר לתמוך ברונאלדו, פרס סירב.


רונאלדו אמר לפרס שהוא לא מאמין במאמן שייתן עדיפות לבייל לפניו ולכן מנדש הציע לפרס למכור אותו ב-100 מיליון יורו שמציעה עליו פ.ס.ז' והצעה שנייה היא ממנצ'סטר יונייטד.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ