בניטס ממשיך לתכנן: מנג'ר מקצועי בריאל

בניטס ממשיך לתכנן: מנג'ר מקצועי בריאל בניטס. עושה סדר | צילום: Gettyimages
המנג'ר המיועד צפוי להשיב את התפקיד לבלאנקוס. וגם: רונאלדו מבלה בצרפת
המנג'ר המיועד של ריאל מדריד, רפא בניטס רוצה להחזיר את תפקיד המנג'ר המקצועי לקבוצה. זאת לאחר שז'וזה מוריניו החליט לבטל את התפקיד שהיה שייך לחורחה ולדאנו בעבר, מכיוון בגלל שרצה לשלוט יותר בקבוצה.


בניטס לעומתו, רוצה מנג'ר מקצועי שיהיה גשר בינו לבין השחקנים וייעץ לו ברכש ובטיפול השוטף בבעיות. עד כה הוצע לבניטס לקחת את המנג'ר המקצועי של נאפולי, אלפרדו ביגון, אבל הוא סירב ואמר שיישאר בנאפולי.


בתוך כך, סגן נשיא ריאל מדריד, אדוארדו פרננדו דה בלאס, נפל בלשונו ובאחד הכנסים של המועדון בסוף השבוע אמר במפורש שבניטס הוא המאמן הבא של הבלאנקוס למרות שלא הייתה על כך עדיין אף הודעה רשמית.


בלאס אמר: "קרלו אנצ'לוטי מאמן גדול ויש לי את מלוא הכבוד אליו כמו שלפני שנתיים היה לי הכבוד לז'וזה מוריניו ומהשבוע יהיה לי את מלוא הכבוד למאמן חדש, רפא בניטס".


אחד מאנשי ריאל מדריד צעק לעבר הסגן: "שחררתם את המאמן הכי טוב שיכול להיות" וסגן הנשיא הגיב: "נכון שהוא היה מאמן מעולה וג'נטלמן, אבל זה לא אומר שאי אפשר היה לגעת בו". לשאלה למה להמשיך להתעקש להשאיר את גארת' בייל בקבוצה אמר בלאס: "הוא שחקן יוצא מהכלל ומיוחד ואני מאושר שהוא נמצא במועדון".רונאלדו נופש (מתוך ה'מירור')

 

Nice boat hein?

A photo posted by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on


אגב, ג'יימי קארגר, כתב טור לעיתון 'דיילי מייל' בו גילה שהחלום של בניטס מהרגע שהגיע לליברפול היה לאמן את ריאל מדריד. "בכל כמה חודשים בניטס היה אומר לי שקיבל הצעה מריאל מדריד", גילה.


בתוך כך, נופש כריסטיאנו רונאלדו בריביירה הצרפתית באותו שבוע בו ליאו מסי ינסה לזכות בליגת האלופות. רונאלדו צולם על היאכטה שלו נינוח לחלוטין ולא מוטרד מבואו של המאמן החדש בניטס.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • בננטס יראבן
  0
  צ`וקאריצ`קי
  1
  Live
 • שקנדיה
  0
  קאליו
  1
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ