'דיילי סטאר': דויד דה חאה סגור בריאל מדריד

'דיילי סטאר': דויד דה חאה סגור בריאל מדריד 'דיילי סטאר': דויד דה חאה סגור בריאל מדריד | צילום: Gettyimages
באנגליה טוענים שהשוער נפרד מחבריו במנצ'סטר וישחק בעונה הבאה בספרד
עסקת העברתו של דויד דה חאה ממנצ'סטר יונייטד לריאל מדריד נראית סגורה. לפי העיתון 'דיילי סטאר', השוער הספרדי כבר נפרד מחבריו במנצ'סטר יונייטד ואמר להם שהוא יעבור הקיץ לסנטיאגו ברנבאו.
 
לפי אותו דיווח, המועמד הראשי להחלפתו הוא הוגו לוריס, שוער טוטנהאם, ומדברים גם על אסמיר בגוביץ' שוער סטוק סיטי או פטר צ'ך מצ'לסי. לוריס עשוי לעלות 35 מיליון ליש"ט. 
 
 
דה חאה יעבור כנראה בסכום של למעלה מ-20 מיליון ליש"ט בלבד, זאת לנוכח העובדה שחוזהו מסתיים בקיץ הבא. הבלנקוס רוצים את דה חאה כבר חצי שנה ופועלים להחתמתו ולכן הוא דחה הצעה לחוזה חדש ביונייטד בו היה אמור להרוויח שכר עתק של 200 אלף ליש"ט לשבוע.
 
גורם המקורב למגעים אמר לעיתון: "דה חאה אהב את החיים במנצ'סטר ולא היה שוקל כלל לעזוב אם ריאל מדריד לא היתה רודפת אחריו. הוא יודע שהוא יכול להשיג הרבה בריאל מדריד, זו העיר בה נולד וכל חבריו ומשפחתו מתגוררים בה".  
 
דה חאה רוצה לעבור לריאל מדריד ולכן הסכים להוריד את שכרו ל-12 מיליון ליש"ט בלבד בשנה. הוא נרכש על ידי יונייטד מאתלטיקו מדריד ב-17.8 מיליון ליש"ט ביוני 2011. 
 
בתוך כך פרסם ה'דיילי אקספרס', כי ריאל מדריד דחתה הצעה מחודשת של מנצ'סטר יונייטד לרכוש ממנה את גארת' בייל והבלם רפאל וראן ב-110 מיליון ליש"ט. 
 

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ