רוקמים עסקה: דה חאה לריאל תמורת בנזמה

רוקמים עסקה: דה חאה לריאל תמורת בנזמה בנזמה. הגורם למעבר של דה חאה? | צילום: GettyImages
דיווח: יונייטד עשויה לוותר על השוער המצטיין בתמורה להגעתו של הצרפתי
ההחלטה של ריאל מדריד לרכוש את סרחיו אגוארו ב-80 מיליון יורו ממנצ'סטר סיטי גרמה לכך שהבלאנקוס מוכנים למכור את קארים בנזמה. מסתבר שמאחורי הקלעים נרקמת עסקת חליפין בין ריאל מדריד למנצ'סטר יונייטד. בנזמה יעשה את הדרך לאולד טראפורד תמורת דויד דה חאה.


העיתון 'מנצ'סטר איבנינג'. דיווח כי יונייטד מעוניינת בחיזוק ההתקפה שלה אחרי שרדמאל פלקאו עזב ורובין ואן פרסי הודיע שלא יישאר אם לא יקבל את חולצת ההרכב. בנזמה נראה החלוץ שיכול לעזור ללואיס ואן חאל, אבל מכיוון שריאל מדריד רוצה את דה חאה מדובר כאן בעסקה במסגרתה הבלאנקוס יקבלו את השוער וישלחו לאולד טראפורד את הצרפתי ובנוסף יקבלו גם כסף.אגוארו ודה חאה יגיעו לברנבאו, בנזמה יעזוב? (Gettyimages)


יונייטד רשמה העונה את מספר השערים השני הכי נמוך שלה בפרמייר ליג עם 62 כיבושים בלבד. כשלעת עתה נותרו בחוד לצד ואן פרסי גם וויין רוני וג'יימס ווילסון הצעיר שעשוי לעזוב.


בנזמה כבש 123 שערים ב-241 משחקים. כשהיה חלוץ ליון אלכס פרגוסון סימן אותו. באנגליה פורסם שליונייטד היתה אפשרות לשאול את פלקאו לעונה נוספת, אבל בגלל שכרו הגבוה הטיל ואן חאל וטו על הישארותו (בנוסף לכך שלא הרשים) וזאת כדי לשלם לדה חאה 200 אלף ליש"ט לשבוע. השוער הספרדי לא התרשם וכנראה צפוי לעבור לריאל מדריד. המאמן החדש של ריאל מדריד, רפא בניטס סירב להתייחס לשאלה עליו במסיבת העיתונאים.


יונייטד הידקה באחרונה את יחסי העבודה עם הסוכן ז'ורז' מנדש כך שיש לו השפעה על שתי הקבוצות והוא יוכל לבצע את החילופים.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ