תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"בניטס יוריד לפעמים את רונאלדו לספסל"

בייל ורונאלדו. בכיוונים נפרדים | צילום: Gettyimages
הפרשנים כבר מנתחים את העונה הבאה בריאל וחוזים חיכוכי ענק בין הכוכבים
מרטין סמואל, פרשן הכדורגל של ה"דיילי מייל" הצטרף במאמר מערכת לאלה הסבורים שרפא בניטס יבנה את ריאל מדריד סביב גארת' בייל, בהתאם להנחיות שקיבל הוראה מנשיא המועדון פלורנטינו פרס.
 
 
אם הדברים נכונים הרי שברור שהחיכוכים שראינו בין בייל לכריסטיאנו רונאלדו בעונה החולפת, עשויים להיות רק המתאבן למה שייקרה בעונה הקרובה. פרס רואה ב-CR7 כוכב ענק אך דועך, אבל ברור שהפרוטוגלי לא יהיה מוכן לשבת על הספסל בשום אופן.
 

 

בניטס עשוי להעדיף את בייל בן ה-26 במשחקים מסוימים בגלל שהוא צעיר יותר ולהותיר את רונאלדו בן ה-30 על הספסל. המאמן הספרדי כבר הראה בעבר ששיטת הרוטציה שלו קדושה עבורו וגם שהוא נוטה לתת מנוחות לשחקנים מבוגרים.
 
 
סמואל מחדד במאמרו ב"דיילי מייל" את נושא בניית הקבוצה סביב הכוכב הוולשי. לטענתו CR7 שהבקיע העונה 61 שערים ב-54 משחקים (1.13 שערים למשחק) לא יהיה מוכן לתת את הבמה לשחקן שכבש בעונת השיא שלו 26 שערים ב-44 משחקים (0.59 למשחק), מחצית מהכמות הממוצעת שלו. 
 
 
רונאלדו. "בניגוד לבייל, לוקח אחריות על גבו" (Gettyimages)
 
 
"מי שמבקר את רונאלדו וקורא לו אנוכי ואגואיסט צריך לדעת שהוא גם לוקח את האחריות על גבו", כותב סמואל, "בייל לא כזה וגם לא יכול יהיה להבטיח קצב הבקעה כמו של הפורטוגלי". עם זאת, מעבר של סרחיו אגוארו לבלאנקוס יטרוף את כל הקלפים משום שאז חלוץ סיטי יצטרף לטרינדנט בייל-רונאלדו-אגוארו שיתחרה במקבילה של ברסה מסי-ניימאר-סוארס.
 
 
איש ריב ומדון, לא כיף לשחק אצלו
 
 
בספרד כבר שולפים את הסכינים כלפי המאמן החדש ב"ברנבאו". הטענה העיקרית: מדובר באיש מדון וריבים. התקשורת עברה על כל תחנה בעברו של המאמן - ולנסיה, ליברפול, אינטר, צ'לסי, נאפולי ואחרות ולא החסירה שום ציון של עימות מול בעלים וחברי הנהלה, שחקנים ועוזרים.
 
 
בליברפול הסתכסך בניטס עם סטיבן ג'רארד וצ'אבי אלונסו, אלברטו ריירה  עזב את המרסיסיידרס מבלי להגיד לו שלום  ואפילו יוסי בניון שלנו בחר לעבור מאנפילד לצ'לסי בגלל שחשב שהוא, בניטס, אמור להישאר בקבוצה.
 
בניון ובניטס. ברח ממנו בליברפול, קיבל אותו בצ'לסי (Gettyiamges)
 
 
באינטר בניטס נכנס במרקו מטראצי וחביאר סאנטי ולא מצא שפה משותפת עם הנשיא מאסימו מוראטי שפיטר אותו למרות שזכה באליפות העולם לקבוצות. פראנק למפארד סיפר שהתקשה ליצור יחסי חברות עם בניטס כשהיה מאמן צ'לסי בגלל השיטות הקשוחות שלו והיעדר קלילות כמאמן.
 
 
ג'ון טרי זוכר עד היום את הספסול הקבוע שלו בשיטת הרוטציה של בניטס. "היה אדם אחד שאמר שאני לא יכול לשחק שני משחקים באותו שבוע", אמר טרי בסוף העונה הנוכחית כשצ'לסי זכתה באליפות והוא היה אחד המצטיינים. 
 
 
טענה נוספת עסקה בשיטות העבודה ובסגנון הכדורגל שלו. אנטוניו נונס ששיחק עבורו בליברפול: "אין אצלו כיף במשחק". בדיוק כמו שאמרו העונה שחקנים במכבי תל אביב, שהודרכו על ידי עוזרו הקרוב בעבר של רפא, פאקו אייסטראן. 
 
 
 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ