תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הנבחרת תפתח במערך הגנתי מול בוסניה

גרשון. הופך לשחקן בכיר | צילום: עדי אבישי
רמי גרשון יופקד על דז'קו. בשבוע הבא יצאו השחקנים למחנה באוסטריה

נבחרת ישראל סיימה את שבוע האימונים בבית הנבחרות בשפיים. השחקנים שוחררו לסוף השבוע לביתם וישובו בראשון בבוקר לאימון, שלאחריו יטוסו למחנה אימון בן שלושה ימים באוסטריה כהכנה למשחק בבוסניה.

 

הדגש של אלי גוטמן הוא להתנתק מהעונה שחלפה ולהיות ממוקדים במשחק המפתח נגד בוסניה. המאמן ושחקניו מפנימים את העובדה שניצחון חוץ או תוצאת תיקו תספיק להם להוציא את הבוסנים מהמאבק על המקום השלישי.

 

 

באימון היום (חמישי) סיים אלי גוטמן את התרגול בשלושה המערכים שבהם הוא אמור להשתמש במהלך. מערך ושיטת משחק על פי הדברים שיקרו על כר הדשא. גוטמן ועוזרו יוסי אבוקסיס אמורים לפתוח במערך יותר הגנתי, משחק זהיר ויציאה להתקפות מעבר מאורגנות.

 

גרשון. יהיה צמוד לדז'קו (עדי אבישי)

 

בראש סדר ההכנות יתורגלו השחקנים ובעיקר שחקני מרכז הבלימה (טל בן חיים, רמי גרשון ואיתן טיבי) משחק שיהיה שונה מהמפגש הקודם באצטדיון העירוני בחיפה בו ניצחה ישראל 0:3. הנבחרת תתרגל משחק בו אמורה נבחרת בוסניה להתבסס בעיקר על התקפות מהאגפים והגבהות כדורים למרכז הרחבה בעיקר אל אדין דז'קו שלא שיחק בשל פציעה במפגש הראשון.

 

האיש שאמור להיות צמוד לדז'קו בקרבות האוויר הוא רמי גרשון שהיה ממצטייני המשחק האחרון נגד בלגיה. נראה כי אלי גוטמן יפתח במערך של שלושה בלמים ויציב את שרן ייני בעמדת המגן הימני. בקישור אמור ניר ביטון לשחק בעמדה של גילי ורמוט וליאור רפאלוב שלא יהיו בבוסניה. באימון היום זכו מספר שחקנים להקלות או שחרור מהאימון בשל פציעות קלות ורגישות בשרירים, בהם היו טל בן חיים, שיר צדק, מאור בוזגלו, אליניב ברדה ורמי גרשון.

 

החל מיום ראשון יתחיל אלי גוטמן לתרגל את ההרכב שאמור להראות כך: אופיר מרציאנו, שרן ייני, טל בן חיים, איתן טיבי, רמי גרשון, עומרי בן הרוש, ביבראס נאתכו, ניר ביטון, ערן זהבי, עומר דמארי, טל בן חיים.

 

ביטון. צפוי לפתוח (עדי אבישי)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ